• yerken insanın damağında şölene sebep veren, iyi kakaodan üretilmiş mümkünse içinde glikoz ve fruktoz şuruplarından katılmamış olandır. (bkz: lindt)
  • (bkz: ferrero)
  • belçika çikolatası olması kafidir
  • (bkz: laima)
  • başıma bir sey gelmez insallah! ülker bitter ama ince olan bence cok iyi.
    sekil önemli
  • (bkz: lindt)
    (bkz: ferrero) (bkz: raffaello)(bkz: #78051005)
    (bkz: godiva)
    (bkz: bind chcolate)
    (bkz: guylian)
    (bkz: storck) (bkz: merci) (bkz: toffifee)
    (bkz: after eight)

ülker yazan arkadaş, rica ediyorum terket başlığı!

edit: godiva ülkerin yazan arkadaşlar, markayı ülkerin satın aldığından haberim var. ülker yiyen eziktir demişim gibi yazmışsınız.
    kapitalist köle, gavur özentisi falan çok kırıldım.*
    ama "kaliteli çikolata markaları" adı altında yazdığımın farkında mısınız. marketlerde satılan godivadan bahsetmiyorum, trüfünü falan bi yiyin sonra gelin tekrar konuşalım.
    merci, toffifee, after eight, falan diğerleri de perakende, ortalama, yazdığım ilk ikisinin yanından geçemezler belki evet ama tat falan olarak her türlü bir ülker bitter değil yapmayın.
    yerli üretici mi istiyorsunuz, ankara pelit ve palet iyidir.
    bind ülkenin ilk butik çikolatacısı mesela, dünyaca ünlü markalarla yarışacak seviyede bir marka.
    armada mağazasına gidin dolgulularını falan bir tadın lütfen.

edit2: çok teşekkür ediyorum, hayatımda almadığım mesajı çikolata sevdam yüzünden aldım.* kendini beğenmişlik olarak değil de beğendiğim bir kaç entrym var. üzerine sohbet edilecek, felsefi muhabbetlere girilebilecek, bu kadar dikkat çekmedi. tam sosyal deneylik mecra.
    beyler bayanlar ben gurme değilim, kaldı ki tatlı krizim tutar bi koşu gider alırım, milka da yerim, eti de. ülkeri de yemişim ki kıyas yapabiliyorum. bilgi sahibi olup tatmadığım, denemek istediğim bir çok marka ve isim de vardır. ithal, lokal...
    bu anket sayılır, biz de az çok delisi olan biri olarak doldurmuşuz. aha çikolata deyip bodoslama dalmışız, beğendiklerimizi yazmışız.
    ama o kadar aşağılık kompleksine sahip varlıklarsınız ki, çoğu yerde, kolaylıkla ulaşabileceğiniz şeyleri yazmama rağmen, yok şöyle, yok böyle. buranın bu kadar sapla dolu olduğunu bilmezdim.
    ekşi sözlük kutsal bilgi kaynağı; kaliteli, yersen.
  • (bkz: laderach)
  • elbette ki (bkz: ritter sport) ve (bkz: toblerone)
  • callebaut
hesabın var mı? giriş yap