• kanal 24 de yanındaki 3-4 kişiyle beraber saatlerce saçma sapan konuşup chp kötüleyip akp öven tip. o kadar boş konuşuyor ki izlerken sadece gülüyorsunuz.
  • kimdir bilmiyorum ama bu akşam şu lafı etmiştir;

fetö'ye en çok destek veren ecevit'tir. kanıtıda fethullah 'elimde imkan olsa ecevit'e şefaat veririm' demesidir....

tabi canım..

ecevit ne dedi?

ne istedinizde vermedik?

kandırıldık rabbim ve milletim bizi affetsin?

hatta türkçe olimpiyatları hatıra parası bastırdı aynen...
  • siyenende, ayasofya’nın ibadete açılması ile ilgili tutarsız tutarsız konuşan şahıs.
  • eski turkiye, yeni turkiyeden baska kelime daarcigi olmayan kisidir.

koseye sikisinca ulkenin yuzde 60 i basortulu yuzde bilmemkaci musluman goygoyu basladi

haha cok komik lan karsisindaki ayasofya diyor , basortulu bacilarim diye agit yakip show yapiyor. artik bu tv ye ceken sebeklerin ayni kisiler tarafindan egitildigine eminim.
  • dinlerken insanı yoran bir adam. edit: bence muhalefet kendisine destek olmalı. her konuşmasında iktidara ciddi miktarda oy kaybettirir. net.
  • bu kim dediğim insan. çok su içti. şişkinlik yapar. şükrü sina gürel’i konuşturmayan saygısızca lafını kesen tv programı katılımcısı. söylediği sözlerin veya iddia ettiği şeylerin karşıdaki insanla senkron sorunu var. tam olarak dinlemeyi öğrenmesi gereken zat.
    (bkz: sığlık)
    (bkz: içe giyilen yelek)
    (bkz: ergen)
  • selman öğüt'ten bile bir alt seviye, inanılmaz.
  • kahvede falan is yapar
  • televizyonda uluç özulker kalitesindeki adamları görmek isterdim. ızleyince bir seyler ogreniyorsun. bu arkadasi izliyorsun izliyorsun dakikalarca ogrendigin bir sey bile olmuyor.
  • bayağı niteliksiz biri. tekrarlamak gibi oluyor ama hangi sıfatla televizyonlara çıkıyor çok ilginç, insan gerçekten hayret ediyor.
hesabın var mı? giriş yap