aynı isimdeki diğer başlıklar:
275 entry daha
  • çocukluğumu güzelleştiren bir müzik grubudur. tırtıl klibi favorimdir. her çıktığında kitlenirdim televiyonun başına. youtube
  • tesadüf işte, yarım saattir çok sevdiğim bir şarkılarını mırıldandığım grubu sol framede görmem. hatta bi meramım da vardı yazasım geldi, üşendim ama şimdi farz oldu.

bana göre hem sözleri hem de armoniyi önceleyen aranjesiyle en iyi şarkılarından biri olan sana ne oldu böyle youtube'ta sadece 20.000 küsur izlenmiş, youtube'ta en sinir olduğum yorum modeli: "nasıl bu kadar az izlenir" tarzı yorumlardır ama şimdi bu şarkının bu kadar az dinlenmesi de hayatın olağan akışına aykırı be kardeşim. hayır 500.000 izlenmesi olup da nasıl 10 milyon olmaz demiyorum, 15 yıl önce yüklenen videoya 20.000 izlenme ne abi, hayır albümün b5 no'lu son şarkısı olsa gene anlarım, hem ayna'nın en iyi şarkılarından biri, hem de vaktiyle kral tv de haftalarca dönmüş, top 10'da haftalarca kalmış bi şarkı, kral'da klibi dönmüş, tek şarkılık, en kıytırık popçunun klibinin bile bugün kafadan 300k izlenmesi zaten kesin olur, bu şarkıya nettiniz kardeşim, bu işte bi iş var.

süper şarkı.

bunda.https://youtu.be/dac8hxt8egk?si=h-n2hiygkcwpefmh
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap