1856 entry daha
  • gelecege mutlaka unutulmayacak sarkilar biraktigina inandigim, yalniz soylediklerini degil sevdim dediklerini de referansiyla dinledigim sanatci.
    parcalarinin olgun bir ruhu var. sozleri dolu dolu olmasina karsin ne mutluluktan ucurur, ne kederden oldurur insani. insan da olgunlasinca boyle olur, kahkahasi da gozyasi da ajiteden uzak ama anlam dolu.
  • herif en temel şan prensiplerine dahi haiz değil, bu tipler hangi öz güvenle solistlik yapıyor anlamak güç. işin ilginci adamın azımsanmayacak da bir dinleyici kitlesi var, fikret kızılok'u çok dinlediğimden youtube bana yıllar önce bunun katlettiği bir kızılok şarkısı önerdi, vurulmuşumadlı o muhteşem şaheseri duman etmiş herif. albüm kaydında karar sesi basamayan bi soner arıca yı bilirdim bi de bu çıktı. segah, suzinak basamasa anlarım lan gene, emre altuğ albüm kaydında uşşak basamıyordu popçunun yıldırım gürses okuması bu kadar olur dedik geçtik, bu uşşak bile değil düz si bemol basamıyor, tizlerde bi iddiası olmadığı daha doğrusu olamayacağı için bas kalayım demiş onda da bi yandan geğirmesini bastırmaya çalışırken bi yandan konuşmaya devam eden iftar sonrası emmisine dönmüş. bu kötü seslere nasıl katlanabiliyorlar hayret.
  • düşünmeyi karısına bırakmış adam.
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap