2482 entry daha
  • sezonu kapattı sanırım. yazık oldu milli takım da oturup ağlasın.

edit: kaynak soranlar olmuş. benim yazdığım saatlerde içerden bilgi aldım. şimdi basına düşmüş

https://x.com/…oglu/status/1784544242385269022?s=46
  • sakatlığının sebebi #163884196 ismail kartal ve ekibidir. jayden gibi.

takımda ayağının üstüne basabilen adam kalmadı.
    basabilenler de hem korkarak basıyor hem de fizikleri bitmiş durumda.

daha çoook sakatlık olur diyordum.
    sıra irfan, tadic ve dzeko'ya geldi.

kör göze parmak devam son 4 hafta ali koç ve vizyonu ismail kartal'dan kurtuluyoruz inşallah.

tanım : sakatlanan ve büyük ihtimal euro'yu da kaçıracak türkiye liginin yerli en iyi orta saha oyuncusu.
  • özel | ismail yüksek 4-6 hafta sahalardan uzak kalacak. bilek sakatlığı yaşayan oyuncu sezonu kapattı.

waahhahahahahahahhahaahahahhaa
  • allahın cezası kaloriferci ve onun sürekli övdüğü sağlık ekibi yüzünden sezonu kapatmıştır. ayak bileğinde ciddi sıkıntı yaşamasına rağmen adamı resmen gir sahaya devam eti diyip bu kadar uzun süreli sakatlanmasına sebep olmuştur. sene sonu kaloriferci ve ekibinin yanında bu leş sağlık ekibinin de defolup gitmesi elzemdir. jayden bunların ne mal olduğunu bildiği için sakatlık sonrası hemen hollanda'ya gitti tedavi için. ve 8 ay sonra dönecek denilen jayden 2 haftaya dönüyor. futbolcularda akıllı olan bu kasaplara tedavi ettirmez kendini
  • bir gslinin, düşük ahlak skalasında “fenerbahçeliler”i baz alması son derece komik.

görünen o ki bu insanlar muhtemelen epeydir aynaya bakmıyor, ya da aynaya bakmaktan utanıyor.

4-6 hafta olarak açıklanmış ama benim tahminin en az 2-3 ay yok. malum bizim sağlık ekibinin eline düşen uzay boşluğunda bir süreliğine yok oluyor. ismail takımın temel direklerinden biriydi. onun yokluğunda becao veya osayiden birinden de vazgeçmek zorunda kalacağız.

fenerbahçe’miz neyse de ismail 3.liglerden gelmiş yıllarca keşfedilmeyi beklemiş, tırnaklarıyla kazıyarak bu seviyelere gelmişti. ismail gibi daha 2-3 sene önce alt liglerde oynayan bir oyuncu için avrupa şampiyonasında milli formayı giymek rüya ötesi bir şeydir. bu rüyayı yaşayamayacak olması beni çok üzdü. gökhan gönül 2008’e gidemediğinde de bu kadar üzülmüştüm. umarım kariyerinde bu şansı tekrar elde edebilir.
  • galatasaray geçen sene aldığı şampiyonluğa laf edebilecek haddi kendinde bulabilen sonra sahada 3 yiyen ağlak. sakatlığına da çok üzüldük, tüh ya.
  • galatasaray taraftarıyım. aldığı paranın hakkını veren karakterli bir insanın sakatlanmasına çok üzüldüğümü söyleyebilirim. kendisini çok ciddi derecede geliştirdi ve profesyonel bir şekilde sadece işini yapıyor. milli takımımız için de çok önemli bir futbolcu. kendisinin yerine mert hakan yandaş'ın ayağının kopmasını isterdim ve hiç üzülmezdim.

sakatlanmasıyla birlikte fenerbahçe'nin tüm oyun planı değişecektir. beşiktaş maçında görüldüğü gibi yabancı sınırına da takıldıkları da gözüküyor. yaklaşık 80 dakika 10 kişi oynayan bir takıma karşı pozisyon üretmeyen bir futbol vardı. galatasaray karşısında büyük sıkıntı olacak bu sakatlık. kendisine acil şifalar diliyorum.
  • bağı kopan adamı sahaya tekrar gönderen sağlık ekibinin ne kadar ehil olduğu da tekrar ortaya çıkmış oldu.
  • kendisi euro 2024 için büyük kayıptır.

geçen sezonki galatasaray maçından önce yaptığı saçma açıklamalar olmasa, bir çirkefliğini vs. de görmedik. umarım bir an önce toparlanır.
  • yazık olmuş milli futbolcu. düşünsene önünde euro 2024 var. turnuvanın grup aşamasındaki maçlarının sonlarında döktürmüşsün. liginde ve konferanstaki performansın beğeniliyor. devre arasında bile yurt dışından ilgi var transfer olup bu toksik ortamdan kurtulabilirsin. ama kader seni bir yerde yakalıyor tüm planlar alt üst oluyor. ben çok beğeniyorum. takımımda görmek isteyeceğim tarzda arzu istekte oyun oynuyor. rakibimde olup antipatik gelmeyen nadir yerli topçulardan. arada feneri sakata getirecek riskli hamleler yapıyordu ama genelde çok iyi performansı vardı. daha genç umarım güçlenerek çıkar bu içine düştüğü cendereden.
78 entry daha
hesabın var mı? giriş yap