• merakla beklediğim yayın.bu yayının nasıl geçeceğini kestirmek oldukça güç.lakin bu yayına göre bir sonraki 8.ci sedat peker videosununda nasıl olacağı belirli olur.

edit:bir sonraki video tahminen perşembe sabah saat 7.30 da.çünkü kanala hep perşembe ve pazar günleri sabah video yüklenmiş.
  • karşısında robot olmayan gazeteciler olacaktır. heyecanla bekliyorum.
  • ismail saymaz'dan terletmeli soru show bekliyorum. eğer tutuk davranırsa kendisini hiçbir platformda ciddiye almayacağım.

program sonu editi: olmaz olsun böyle gazetecilik, olmaz olsun böyle moderatörlük, olmaz olsun böyle soru cevap programı. türkiye dahil birçok ülkenin kâh kripto kâh tetikçi olarak kullandığı bir adam her şeyi video üzerine video çekerek anlatıyor. yetmiyor program devam ederken oradaki insanları etiketleyerek tweetler atıyor. buna rağmen bir elin parmağını geçmeyecek kadar soru ve süleyman soylu'nun anlattığı bol bol hikâyeler... yineleyeyim, olmaz olsun böyle gazetecilik, olmaz olsun böyle moderatörlük, olmaz olsun böyle soru cevap programı. ne merdan yanardağ'a ne de ismail saymaz'a zerre kadar saygım kalmamıştır. efsane olacakken kestane olmayı tercih etmişlerdir.
  • (bkz: ismail saymaz)

içlerinde bir tek bu adam var. bakalım soru sorabilecek mi? sorduğuna cevap alabilecek mi?

edit: tamam merdan yanardağ da varmış. anladık.
  • ismail saymaz'dan iş çıkarsa çıkar dediğim program.

edit : ismail saymaz'n doğru soruları sorması yetmez. geçiştirmeleri kabul etmeyip cevap alana kadar üstelemeli.

edit2: ismail kendi ayağına sıktı. cevapların peşinden gitmiyor. kaale alınacak biri değil artık benim için.

(bkz: 25 mayis 2021 ismail saymaz aciklamalari)
  • sedat peker her gün bir video yayınlasa ilginç olur ama içişleri bakanı her akşam tv'de cevap yetiştirmeye çalışırsa trajikomik olur.
  • son sınav denir buna. ya geçecek ya kalacak. merdan yanardağ'ı kabul ettiklerine göre!
  • yakarsa dünyayı ismail yakar. sorabilcek mi acaba bi şeyler
  • merdan yanardag mi? benim bildigim merdan yanardag rahat birakmaz. soylu istifa edecek herhalde.

edit: aklamaya gidiyor olabilir. tele 1 surekli ceza yerken, merdana davalar acilirken soyluya soru soracak olabilmesi cok tuhaf. yarin kimin ne mal oldugunu anlayacagiz. ısmail saymaz icinde gecerli
  • ülke gündemine bak bir sedat peker bi süleyman soylu. keşke her gece bunun yerine kılıçdaroğlu'nun twitch yayıncılarıyla sohbetini izlesek. kafa kalmadı gündemi takip ederken.
hesabın var mı? giriş yap