24 entry daha
  • pek bir demokrat iktidarımızın büyük bir feda-karlık örneği göstererek yapmayı planladığı cumhurbaşkanı atamasını protesto etmek için memleketin her tarafından bin-dirilmiş-kıta'nın katılacağı miting olacaktır.
  • sirf istatistik olusturmak adina bile olsa katilmak gereken mitingdir, ileride birseyler geri donulemez noktalara geldiginde en azindan bunu yaptim demek, utanmamak icin katilmak gereken mitingdir, donusume hic ses cikarmadim mal gibi evde oturdum dememek icin katilmak gereken mitingdir. google earth den acaba kac kisi katilmis diye bakanlara surprizlerim olacak (bkz: al bunu alamaz misin)
  • küçükken miting sözcüğünden korkardım. meydanlarda bağıran ama ne dediği anlaşılmayan, kimi zaman coplanan insanları görür ve kendi kendime "asla bi mitinge katılmayacağım" derdim. miting kaostu çünkü, hep dağıtılan kalabalıktı. beni sözümden döndüren mitingdir büyüdüğümde.

akademisyen arkadaşlarımla katılacağım mitingdir. hiçbir zorlama, baskı, ödül, vaat olmadan. çıkar gözetmeksizin... kimse bizi toplamayacak biz gideceğiz.

(bkz: eyüp fatsa)
    (bkz: biz olsak 10 katı insanı toplardık)
  • tüm "bu ülke adam olmaz" diyenler, "aman öncekiler çok mu demokrattı" diyenler, "seçimde gene akp gelecek nasıl olsa" diyenler,"adamların karşısında bir tane elle tutulur rakip yok" diyenler, "anayasa ve seçim sistemi değişmedikten sonra boş bu işler" diyenler, "kadın hakları" diyenler, "insan hakları" diyenler, "özgürlük" diyenler içindir.
    aması maması olmadan bu ülkede islam devleti istemiyoruz diyen herkesin katılması boynunun borcu olan mitingdir. bugünün ya da dünün siyasetine bakıştan ziyade bu ülkede yaşayan insanların islam devletine bakışını gösterecektir, göstermelidir.
    evet sesimizi çıkarmamızın çok bir faydası yok bu ülkede, mühim şeylere ses çıkarttığımız zaman zaten susturu verirler adamı, işte tam da bu yüzden katılmamız gereken mitingdir. bu iş ne sağcısıyla ne solcusuyla ne de sorosçusuyla çözülmeyecektir. var olan cumhuriyeti koruyamadıktan sonra bizim siyasi görüşümüzün pek bir ehemmiyeti olmayacak yaşadığımız topraklarda.
    dilerim ki bu miting çimenlerin üzerindeki karıncaların fillerin dikkatini çekebileceği kadar büyük olur, olsundur...
  • miting sonrası belli makamlardan yapılacak açıklamalarda katılan sayısı 1/2, 1/3, 1/10.. gibi oranlarda düşürüleceğinden mümkün olduğu kadar kalabalık gitmemiz gereken mitingdir.

herkesin anasını, babasını, badisini, kardeşini alıp gitmesinde fayda vardır.
213 entry daha
hesabın var mı? giriş yap