• bir türk vatandaşı daha ucuz olduğu için yabancı ülke websitesi üzerinden yaptırdığı rezervasyon fark edilince otelden kovulmuş

kaynak

edit: dün gece otelin google yorum ve puanına bakmak istedim ve binlerce kişi bir puan vererek protesto ettiğini gördüm şimdi tekrar kontrol ettiğimde ise bir yıldızların hiçbiri olmadığını gördüm bir şekilde kaldırtmışlar diye düşünüyorum bir yıldız veren arkadaşlar kontrol edebilir mi?

edit 2: bir başka yazar arkadaşın google puan hakkındaki yazısı görsel
  • (bkz: ingiliz kemal)
  • şimdi geç oldu yarın linç ederiz.
  • 2012 yilinda bu otelde 1 hafta tatil yapmistim.

şansa yasiyoruz valla.
  • bu çok kullanılan bir yöntem. özellikle istanbul'daki alman ve hollandalı şirketlerde çalışanlar bu çakallığı çokça yaparlar. bir tanesini de ben bizzat tanıyorum. eleman yakayı nasıl ele vermiş hayret. büyük acemi herhalde.

tanım: haysiyet yoksunu turk turizmcilerini kendi silahıyla vurmaya çalışıp beceremeyen vatandaşın def edilmesi.
  • şu an google maps'te muazzam bir tepki ile karşılaşan otelimsidir

aynı şeyi yapmak için girdiğimde bir de ne göreyim, benden önce 1'i basan bir sürü insan var

siz beni niye ümitlendiriyorsunuz oğlum

belki küçük bir tepki ama elden başka ne gelir demiş herkes

edit: sabah itibari ile google negatif puanlamaları kaldırmış gözüküyor. sanırım linçlere karşı bir algoritma çalıştı.
  • otelin amaci satip kazanmak mi? turk almamak mi ? tamamen yabanciya satmak mi ?
    olm adam alip gelmis iste bi sekilde. orda yazan fiyati da odemis. birakin tatilin yapsin aq :)
  • aynı miktarda ödeme sağlayan müşterinin ekstra ücretle cezalandırılmasını içeren olaylar.
    para türkiye içerisinde dönüyor diye yapılıyor olsa bile, bunu ticari bir kuruluşun değil devletin yapıyor olması gerekiyor ki böyle bir yasa da yok.
    kafalarına göre vatandaşı cezalandırıyorlar, aptal yerine koyuyorlar.
  • google maps te en düşük puanı vererek tepki vereceğim oteldir. rezalet ötesi bir yönetime sahip, gündemde tutulması gerekir. ayrıca böyle bir otelin etikten nasıl geçtiği de araştırılmalı ve sertifikaları askıya alınmalı.
  • iyice eşşeğin ağzına su kaçırdılar.
hesabın var mı? giriş yap