6010 entry daha
  • yavşaktır.
  • bazı orospu cocuklari gibi kardeşi filan yoktur. ittifak yapmaz, ortak pankartla çıkmaz, ne içeride ne deplasmanda güle oynaya mağlubiyet kutlamaz. saygı durusundan başlayarak kufurden başka tezahürat yapmayanlara da gereken cevabı verir
  • kadıköy'de maç olduğu zaman, bölgenin en az 3-5 km uzağında olmaya özen gösteririm...
  • bugünkü debe entrysinde gözlerinde siyasal islamcı öfkesi var denmiş, puhahahahaha
    adamlar gtlerini o kadar çok siyasal islamcılara dayayıp işlerini gördüler ki akıllarına gelen ilk benzetme bu oluyor, yanak mıncırmalı bi benzetme daha bekliyoruz hadi:)
  • mayıs yaklaştıkça kızgınlık dönemi başlayan taraftar kütlesidir. sene başında nedense hiç hakem, federasyon vs demiyorlar. bu sene o sene deyip şampiyonluk hayalleri kuruyorlar. mayıs ayı yaklaşınca kendi takımlarına inançları kalmadığı için sağa sola saldırıyorlar. biz ise son dakikaya son topa kadar şampiyonluk kovalıyoruz.
  • efsane başkanları bunları şampiyonluk gecesi stadyumda ana bacı sövmüştür bize laf düşer mi düşmez.
  • bunlardan birisi benim kayınpederim. özünde çok iyi bir insan. beni kendi çocuklarından hiç ayırmadı. ama konu fenerbahçe' ye gelince tüm fenerliler gibi içindeki mr hyde ortaya çıkıyor.

dün biraz karşılıklı tartışır tarzda konuştuk. konuşmanın özü aynen şu;

k.peder: fenerbahçe akp karşıtı. o yüzden şampiyon yapmıyorlar.
    ben: baba, tayyip erdoğan'ın dünürünün oğlu bizzat fenerbahçe yönetiminde. fenerbahçe nasıl akp karşıtı olabilir?
    k.peder: ahmet ketenci akpli değil.
    ben: baba, cumhurbaşkanının dünürünün oğlu nasıl akpli olmaz? akpli olmasaydı erdoğan dünürünün kızıyla oğlu burak'ı şimdiye yüz kez boşatırdı.
    k.peder:!!!!????

k.peder: sivas maçındaki penaltıyı gördün mü?
    ben: gördüm baba.
    k.peder: öyle penaltı mı olur?
    ben: baba, o çok istediğiniz yabancı var hakemi penaltı diye orta hakemi var' a çağırdı.
    k.peder: televizyonda eski hakemlerin hiçbiri penaltı demedi.
    ben: evet baba, o istemediğiniz türk hakemler penaltı yok dedi.
    k.peder: !!!!???

k.peder: tayyip erdoğan fener' den nefeet ediyor. ali koçla tayyip' i hiç yanyana göremezsin.
    ben: baba, ali koç kendi eliyle erdoğan'a divan yüksek kurulu üyeliği mazbatasını verdi. nasıl yan yana göremem?
    k.peder: !!!??

k.peder: akp iktdar olduğu sürece f.bahçe şampiyon olamaz.
    ben: fenerbahçe 2004, 2005, 2007, 2011, 2014 yılında şampiyon olurken de akp baştaydı baba.
    k.peder: !!!???
  • leş bir taraftardır.
  • ciddi bir bölümü "cumhurbaşkanının eskiden yönetim kurulunda, şimdi ise divan kurulunda olduğu, cumhurbaşkanının dünürünün oğlunun ise mevcutta yönetim kurulu üyesi olduğu takıma iktidar tarafından kumpas kuruluyor" iddiasını hararetle savunan kitle.
  • ekşideki gs trollerinden ne kadar tiksiniyorsam, bu sivas maçında madımak’a gönderme yapan orospu çocuğu gfblilerden de o derece tiksiniyorum. amk itleri siz kim itsiniz ki insanların acılarıyla alay ettiniz kahpe çocukları.
    ananızınkini tersten gösterse size bu devlet iyidir.
32 entry daha
hesabın var mı? giriş yap