927 entry daha
  • okuyor musun buraları bilmiyorum ama uzun süredir galatasaraylı olarak fener puan kaybettiğinde keyifleneyim diye sizi açıp izliyordum ama izleye izleye uzun süredir lan ne kadar haklı, güzel konuşuyor diye dinliyorum:)

keşke galatasaraylı olsaydın diyorum hatta:)

seni galatasaraylı olup severek dinleyenlerde var abi haberin olsun, kanal fb tv gibi yayın yapıyor ama yine de bil istedim, seviliyorsun.

keşke fb tv gibi değilde biraz daha tarafsız olsaydınız, daha da keyifle izlerdik.
  • kafayi galatasarayla bozmus, ruh hastasi.
  • (bkz: #164232821)

bu entry yazan suser'in profiline girip bir bakın, son 30-40 entry'si çoğunlukla fenerbahçe'ye sataşma amaçlı yazılmış.

ben bunlara bakıp kendisine bir teşhis koyacaktım, ama baktım kendisi koymuş bile. belli ki kafayı fenerbahçe ile bozmuş...

tanım da yapalım: fenerbahçeli eski futbolcu, şimdinin fanatik yorumcusu.
  • futbolcuyken ve fenerdeyken nefret ettiğim, sonra avrupa'ya gittiğinde düşüncelerimin nötrleştiği, sonrane kadar hırslı topçu ya hiç pes etmiyor helal olsun diye diye içten içe sevmeye başladığım bir adam kendisi.

son zamanlarda da yayınlarını dinlerken keyif aldığım bir yorumcu.

bir gsli olarak kendisini artık çok seviyorum. fenerli arkadaşlarımın ve fenerli taraftarların çoğundan farklı olarak başarısızlığı fb'nin kendi içinde arayan, sorgulayan bir yapıda olması hoşuma gidiyor. keşke tüm rakip taraftarlarımız serhat akın gibi olsa.

başarının nasıl gelebileceğini de programlarında anlatan, en azından hatanın nerede olduğunu gösterebilen şekilde konuşması bence değerli. ilave olarak da haykırışlarına, benzetmelerine çok gülüyorum.

bence rakip dediğin serhat akın gibi olmalı.
  • yaşadığı sakatlıklar sebebiyle prime dönemi kısa sürmüş olmasına rağmen, fenerbahçe'de oynadığı 5 sezona 3 şampiyonluk sığdırmış, 6 kasım 2002 tarihinde oynanan maçta süre yetmediği için sadece 2 gol atabilmiş, fenerbahçe ruhunu taşıyan, futbolcunun tillahı, kadiköy'ün boğasıdır.
  • galatasaraylılara bile kendini sevdirebilen adam.ulan daha nolsun.şam'da kayısıdan bile iyi.
  • bence iyi bir insan. günlük hayatta büyük ihtimalle, iyi bir baba, iyi bir komşu, iyi arkadaş vb. bir insandır ama işin içine fenerbahçe girince, dolunay görmüş kurtadam gibi birden bambaşka bir canlıya dönüşüyor.

kendisine, mesleği bu olmasina rağmen, fenerbahçe'yi biraz azaltmasıni tavsiye ediyorum.

ayrica berkay'a sesleniyorum: kardeşim, sen de cok ıyi bir insana benziyorsun ama şu gurmespor adını değiştir artik, fb,5 tv kanalisiniz iste veya mumkunse yok mu birkac yorumcu diğer takim taraftarı. yalandan takılsınlar işte.

neyse ikinizde seviliyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap