9384 entry daha
  • nagehan konuşurken aleyna'nın kendi bacağını okşaması
  • kaptanlık şansını kaybeden yarışmacılar neden topları düşürmeye devam ediyor ki?
  • bence kaptan olan karşı takımın kaptanını seçmesi lazımdı. hem en istemediği insanı karşıya yollama avantajı, hemde daha iyileri seçme avantajı olması gerekiyordu. masterchef misali.

edit: ayrıca en iyi 2.olan dereceli kişi kadınlarda eşitlik olmasından dolayı 1 seçme hakkı elinden alınıyor. (son 2 kadından biri seçildiği için diğeri otomatik olarak bu takıma geliyor) yani 2.olan dereceli kişi cezalandırılıyor. hiçbir avantajı yok.
  • damla akılsızca davrandı, en başta seda nedir, al ogeday'ı, seda kaçmıyor, karşı takım almayacaktı. mavi takım çok zayıf oldu, bu hafta sıfır çekerler.
    maviye sevimsizler doluştu, batuhan hariç. kişi tutalım bari.
    bu kaptanlık olayı ve takım karma işi saçmalık, kutuplaşmalar olmuş, istim üstünde ne halt etmeye bozuyorsunuz takımları. geçen yıl da aynı şey, ilgimi kaybetmiş seyretmeyi bırakmıştım. finalleri bile izlemedim.
  • merve aferin kiz guzel takim kurdun.
  • sercan... sen düelloda önüne geleni tokatla yine de son sırada seni seçsinler. bu adamın şampiyon olması için tüm şartlar oluştu, şampiyon olsa harika bir video yapılır şu son 2 günde olan olaylarla.
  • kolunu kesseler kırmızı akacak adamı (atakan) maviye koydular. şaka gibi yarışma.
  • 2 basamaklı iq sahibi nefise’nin 0-6 yaş puzzle ile imtihanı…
  • nefiseden zeka şhov geldi. gerçekten çok nadide bir yetenek kendisi.
    çocuklar ve gençler proteinle beslenmeye çalışmasın boş yere, oturun tırnak kemirin. geleceğiniz parlak.
  • altı üstü 3 parçadan oluşan ve 5-6 yaşındaki bir çocuğun dahi max 1 dakikada yapabileceği puzzle'yı, nefise'nin 15 dakikada çözemediği yarışma.
26 entry daha
hesabın var mı? giriş yap