8957 entry daha
  • kıvır bülent ziyagil kıvır, ne dediğin kime dediğin gayet net anlaşılıyor.
  • aleyna'nın ön plana çıkmak için yapamayacağı yok. kardeşim de kardeşim, her fırsatta kullanıyor. batuhan niye alttan alıyor anlamadım, öyle düşünüyordum, benim fikrim de geç.
  • batuhan kendini çok iyi ifade etti anlamaya açık olan anlar. zaten 2022'de aynı şekilde o anlamda söylemediği belliydi aleyna ve ailesini mağdur ettiğini düşündüğü ayşe'nin ailesini ve ayşe'yi eleştirmişti. o konsey de ayşe ile tartıştığı konseydi.
  • --- spoiler ---
    sen karakterini koruyabilen bir adam değilsin, sen adam da değilsin.
    --- spoiler ---

by aleyna kalaycıoğlu.

helal olsun kızım sana, susma konuş. karakteri olmayanlar ile anladığı dilden konuşmaya devam.
  • aleyna insanların yüzüne konuşamayan sürekli kameralara arkadan konuşan bir şıllık olduğunu yine gösterdi.

adam değilsin lafı bir erkeğe söylenecek en tahrik edici söz. götün yiyorsa yüzüne söylesene. yazık kafaya.
  • kelime: saç

hilmicem: benim devamlı neyim uzuyo?
    atakan: eögdjsk
  • aleyna gene başladın . kardeşimde kardeşim , ben bunu bilinçli yaptığını ve duyguları ajite etmeye çalıştığını düşünüyorum. seni severdim ama bu son hareket batuhanı ve onun gibi düşünenleri doğruladı , düşünmeyenleri sevk etti . madem rahatsızsın niye açıp kardeşini meze ediyorsun. ekrana çıkmadı diye bunu buraya bağlaman ne gereksiz . belki o an hasta , uykusu var vs . ne alakası var? edit ; aleyna yine mağdur olmuştur.
  • acun zamanında aleyna'nın kızkardeşi cansu için survivor'a aile ödülü getirip tüm yarışmacı ailelerini dominik'e götürmüş adam.

bu sene başından beri çocuğu olan survivor yarışmacılarının onlarla haftada bir konuşmasına izin veren ve bunu asla ekrana yansıtmayan adam.

acun ve aleynagiller isteseydi cansu konusu açılmayıp, dillendirilmeyip (hani cansu bu konuda üzülüyor ve rahatsız oluyormuş ya üstelik) aleyna kızkardeşiyle doya doya görüşür ve bizim ruhumuz bile duymazdı.

ama yapmadılar. yapmıyorlar. tam da bu yüzden insanlar aleynagillere cansu üzerinden prim ve mağduriyet kastıkları eleştirisini getirdiler hep. haksız olduklarını da düşünmüyorum. özellikle de bu sene bağlamında.

edit: ihsan zaten extra'da bu mevzuların açılmasını prodüksiyonun istediğini de söylemiş açık açık. yeni gördüm o videoyu.
  • batuhan'ı sevmiyorum, kaypak da buluyorum, ama aleyna konusunda haklı. ayrıca, orada aynen batuhan'ın dediği gibi bu konu (aleyna'dan bağımlı/bağımsız) bi şekilde açılınca sms döneminde aleyna'nın işine yaradı. nokta.

ayrıca, atıp tutan aleyna, kendi senesinde annesi "bırak gel, biz kalaycıoğlu ailesiyiz(???), bizi rezil ediyolar, gelmezsen sana hakkımı helal etmem" gibi çıkışmıştı, aleyna dönmemişti, bu sene de ne olduysa o laflar yutulmuş, survivor'a katınılmış. tutarsızlıkta ve kıvırmada sen önce kendi ailene bak aleyna.
  • mavi takım yarışmacılarının yenildikçe parkur parçalamalarından gına gelen yarışma. aynısını kırmızıdan biri yapsa uyarı yerdi kesin. geçen hafta berna parkuru parçaladı, bu hafta arka arkaya ogeday ve batuhan yaptı aynısını. izlerken yoruyor koca koca insanların sayı verince ortalığı parçalaması.

ogeday yüzde 72-73 bandında yarıştığı için kendini yenilmez görüyor. biraz hazımlı olsa yerinde olacak. bütün gece "özgür'e nasıl iki sayı veririz" diye söylenip durdu. iki de değil üç sayı verdiniz, centilmence yarışıp tebrik etmeyi öğrendiğiniz gün siz de belki takdir görürsünüz. kırmızıda hemen herkes yenildiğinde sakince köşesine geçip oturuyor, kimse kimseye cırlamıyor, şarlamıyor. arada nefise bir miktar parlıyor onu da hızlıca yatıştırıyor arkadaşları.
479 entry daha
hesabın var mı? giriş yap