37 entry daha
  • öncelikle şimdiden alacağın araba hayırlı olsun sevgili yazar arkadaşım. golf 4-5 bak temizinden eskiden yıllarca kullandığım araba olduğu için söylüyorum veya tamirci abileri sevmem, nazını çekemem diyorsan honda civic bakabilirsin. lakin, ne alırsan al ilk kriterin arabanın ön kazası olmamış olsun dostum. eğer hiç sıkıntı istemiyorsan honda jazz öneririm ama alanın satacağını pek sanmıyorum.
    not: tespit güzel olmuş, sorsan herkes harvard yüksek yapmış, succession dizisine başrolü oynayacak ama istisnalar kaideyi bozmadan 520i f10 fitilini ateşleyip kaçayım hocam hehe.
  • 40-50 k daha zorlayıp 2017 model kia rio 1.25 tavsiye ederim
  • egea-civic-accord-toyota corolla
  • ne olursa olsun, japon alınması gerekendir.
    bu para ile size daha fazla masraf çıkarmayacak tek araç japondur arkadaşım... 600 bin'e gidip bmw ya da mercedes de alabilirsiniz, ama unutmayın ki yok orası, yok burası diye sanayiden çıkamazsınız. astarı yüzünden pahalıya gelir.
  • araba almak için yola çıkmış yazar arkadaşa şimdiden hayırlı olsun demekle birlikte aldırmaması gereken entryleri baştan söylemeyi kendime görev edindim.

1- "el arabası alırsın anca o paraya!" diyen herkesi engelle. hiç aldırış etme. 600 tl'yi yan yana görmemiş ergenler 600 bin tl'yi küçümseyecektir.

2- "100 bin daha koy şunu al!" diyen herkesi engelle. adam zaten verebileceği maksimum tutarı yazmış. kalkıp "daha da para koy şunu al!" diyorsunuz. o zaman 2 milyon daha koysun porche alsın.

3- "araba almak salaklıktır. paranı faize koy, dolar al, altın al, borsaya bas, coine yatır!" diyen herkesi engelle. adam arabaya binecek. saydığın yatırım enstrümanlarına değil.

4- kendi arabasını kakalamaya çalışan herkesi engelle.

5- beni de engelle. araba önerisi sunamadım. akıl verdim.
  • citroen c4
  • çeşitli kriterlere göre mantığı değişebilecek sorunun cevabıdır.
  • (bkz: hyundai i10)
  • hyundai getz 43.000'de 2008 model 1.4 ab dhc, otomatik değişen boya yok, maalesef 2 ay önce sattım.
218 entry daha
hesabın var mı? giriş yap