• doğrusu "sahibinden.com'daki bayanlara ücretsiz direksiyon dersi ilanı" olan başlık. direksiyonda zevkli zamanlar geçirmeyi vaadeden, gece eğitimlerinin önemine dikkat çeken ve bekar olduğunu vurgulamadan geçemeyen bu arkadaşın kadınlarla tanışmak için sahibinden.com a ilan vermesi nerden baksanız takdir edilmesi gereken yaratıcı bir davranış.
    link
    caps
  • kadınların her gün şiddet gördüğü, tecavüz edildiği ve öldürüldüğü bir ülkede hiç de komik ve yaratıcı olmayan ilandır.

edit: düzeltme
  • ders alanı direksiyon yazıyor, alan orada sınırlı kalacaksa sorun yok.
  • (bkz: mutlu son)
  • (bkz: 1tl) cokta hesapli
  • muhtemelen alacağınız tek şey direksiyon dersi olmayacaktır.

inovatif abazanmış.
  • taktir edilesi yaratıcılık.
    vallahi helak olsun.
    insanlar ekmeklerinin peşinde. bu abazanlığını cümle alem duymuş madem inşallah ekmek çıkar asdf.
  • herkes şikayetçi olursa bu amına kodumun sapığıda amacına ulaşamaz
  • diksiyon dersi verdiği "bayanların" biri umarım dağ başına gidelim der bunun abazanlığından faydalanıp, sonra orada bekleyenlere soyup soğana çevirtip iyice de bir dövdürür. bir daha "bayan" görünce götün götün kaçar. zaten yavşaklık da böyle böyle tedavi edilir.
    sen yapmazsan, ben yapmasam nasıl çıkacak karanlıklar aydınlığa?
    evet çare budur. hiç hümanist değilim üzgünüm:)
    p.s: gece sürüşü hakkaten önemli, ilandan edindiğim ikinci kıssadan hisse budur.
  • arkadaşı facebook'tan teşhis ettim. iflah olmaz stalkerlığım yardım etti çok şükür.

arkadaşımız kız çocuk sahibi, devrimci, kel ve dul sanırım.

<<amme hizmeti mode off>>
47 entry daha
hesabın var mı? giriş yap