168 entry daha
  • aslında cem yilmaz bizi bekledigimiz eserleri elinin tersiyle yapabilir. ama yapmiyor. neden yapmıyor bilmiyorum ama ben artik umut etmeyecegim.

ilk anlam veremedigim konu orospu cocugu karakter oynamayi birakmasi.

oysaki organize isler’deki muslum, her sey cok guzel olacak’taki altan, vizontele’deki fikri, gora’daki arif, doritos reklamlarindaki doktor, alirim anahtiriniii diyorum diyen pelus, erşan kuneri vs vs bakin bunlarin hepsi suzme orospu cocuklariydi.

abi neden hep naif, peltek, ezik, iyi karakter oynamaya basladin?

bu sanirim ilk arog’da hissedildi. gora’daki arif o hafif icine dogru konusuyormus gibi bir tonda hafif siveli, hizli konusan bir karaktere dönüştü ve bu karakter adamin üzerinde lanet gibi kaldi. en son ersan kuneri de son kurbani oldu. bugun her sey cok guzel olacak altan’i oynasa adam onu da aynı yapacak.

niye tepki veriyoruz? cunku bizi guldurmek icin formulu cok iyi bilmesine ragmen yenilik arayisinda olmasina uzuluyoruz.

bakin komedide bir karakter ya da konsept tuttu mu, iligine kadar somurulur. bir gun insanlar artik gulmemeye baslayana kadar tutan icerik tekrarlanir. inek saban da boyledir, recep ivedik de, turist ömer de, sarhos levent kirca da…

bizim derdimiz abi sen hic tekrarlamadin kendini yahu? biz ona uzuluyoruz. biz doyamadik gora’daki arif’e. bazen diyorum keske o kadar para kazammasaydın da. cekmek zorunda kalsaydin her sene gora1, gora2 diye bir suru film hem sen kazanirdin hem biz gulerdik. belki gora 5’te yarisinda cikardik “artik boku çıktı” derdik. ama o zamana kadar da hayvan gibi gulerdik. sen de bir daha asla kirilamayacak gise rekorlari kirmis olurdun.

rica ederim biri iletsin valla içimde kaldı. gene hobi olarak istediğin kadar film çek erşan kuneri, arif v 216 ayarında kostümler, danslar, müziklerle doldur. madem içinden o geliyor, yap. ama bize de 1-2 tame ucuz, ticari, innovatif olmayan komedi filmi çek lütfen.
  • he yavrum he miadını doldurdu. hasan bilmem ne kesin onun yerine oturur(malum espriyi yapmayacağım)
hesabın var mı? giriş yap