• 2019 dizelinin gaza basınca vites topuzu ileri oynuyor. eski renault'larda da (2003 clio) böyleydi yenilerinde nasıl bilmiyorum.
  • 2018 modelini 15 dk kullandım, direksiyon kütük gibi torostan hallice. lodgy ler daha konforlu buna gore
  • edit 2: güzel prim yaptı araç. sattım seat ateca aldım.

edit 3: chery daha piyasada yoktu ben bunları yazarken. chery omoda 5/ chery tiggo 7 pro varken duster nal toplar.

1.3 tce 150bg journey paket otomatiğini geçen hafta sıfır aldığım araç. almadan evvel, çalıştığım kurumun arazi aracı 4x4 versiyonu olduğundan birkaç görevde kullanma fırsatım olmuştu ve benden daha çok araziye giden arkadaşlar aracılığıyla uzun yolda da eskilerine nazaran yalıtımının bir nebze düzeltildiği kanaatine varmıştık. iç tasarımını da journey paket özelinde toparlamışlar. tamam yine sert plastik var, arka fren kampana fakat kapılarının etrafındaki fitiller motor kaputu yalıtımları iyi düzeyde. 750-780 bin tl bandına kör nokta uyarısı, anahtarsiz giriş çıkış, sensörler vs. donanımı olan araç benim işimi görüyor eski bir peugeot 2008 kullanıcısı olarak. bu bütçeye sıfır c sınıfı otomatik suv aldığım için beklentim de ona göre. konforunu yeterli buldum 17 inc 60 yanak jantlarla, koltukları fena değil bel desteği var, navigasyonu aracılığıyla da tabela okuma gibi yollardaki hız limitlerinde sesli uyarıları da var. onun dışında şerit takip vs. gibi sürücü destek sistemleri beklemek bu bütçeye haksızlık olur. 6 oranlı edc de bilindik bir sanziman. kullandıkça editlerim. daha 100km yapabildim. erken ama şehir içinde yakıt tüketimi ortalama 7,2 7,7 lt gibi şimdilik. gönül isterdi ki 500bin kağıt daha sayayım ama yok genşlear. duman gri ve haki renkleri güzel, tavsiye ederim.
    edit: ben yazarken 40bin zam gelmiş.
  • yurtdisi nedi ile $8000 clio sattik 2104 modelini 2019 da
    bir is hgetregi 6 aylik arac lazim oldu bakalim dedim 740bin ti an itibari ile $40bin
    clio zaten $50bin ondan buna bakalim dedik ?
    en iyisi $2400+500 liman dolareslerini odeyerek abd'den emektar 3.7 motor ford explorer interceptor polis ozel modeline gemiye atmak,
    amerikalinin saati $18 asgari ucratel $10bin araclar aliyor hatta sifirlar 14 ten basliyor
    ayda $400 kazanan turk iscisi %50 bine arac aliyor bitti kapatin
    ikinci el ithalat serbest birakma vakti aclik aldi gitti kara borsa bu
    dacia firsati tepiyorsunuz
    chery geliyor
  • sozlugun en efsane entry'lerinden birine konu olmus aractir.

wtf did i just read?
  • takipçileri takibi bıraksın diye böyle bir entry ile mobbing yapıyor muhtemelen. bu entry'nin başka açıklaması olamaz.
hesabın var mı? giriş yap