• bu adam nasıl etkiledi sosyal medyayı böyle anlamış değilim. müthiş bir demagog bana birini hatırlatıyor.
  • olmayacak; ama hayali bile güzel.

memleket partisi mensubu falan değilim. benim tüm isyanım halkın en çok muhtaç olduğu anda, kendisini zorla seçtirmeye çalışanlara. ama muharrem ince'nin oy oranı az. oy oranı kendisinden daha fazla olan iki partiye karşı oyları yetmez.

dedi kk’ya 11. şansını veren ‘yine yenil, daha iyi yenil daha güzel yenil!’ diyen adam.
  • ince bomboş biri bence. geçelim.
  • kılıçdar'ı 12 kez şans veren muhalif kesim, muharrem ince'ye bir 2.şansı çok görüyor.
    seçim gecesi bir hata yaptı diye potansiyeli yüksek, donanımlı ve öngörüsü yüksek bir insanı tek kalemde üstünü çizmek akıllıca birşey değildir.

ben sırf kılıçdar halkın taleplerini görmezlikten gelip, bencilce ve dayatma yoluyla kendisini zorla aday yaptırdığı için tepki olarak 1.turda ince'ye vereceğim. 2.tur kendine güvenen, yenilgelere doymayan çapsız dede kalırsa el mahkum oy vereceğim.
  • seçim eksisozluk yazarları arasında yapılsaydı muhtemeldi ama türkiye genelinde olacağı için kılıçdaroğlu'nun yarısından az oy alacaktır.
  • ülkedeki 18-24 yaş arası seçme sayısı x 0,5 / ülkedeki chp seçmen sayısı + iyi parti seçmen sayısı = ince'nin 2. tura kalma oranını verir.

tahmini olarak söylüyorum ki ince %4 alırken kemal dede %35 ile ikinci tura kalır.
  • halk, halka rağmen aday çıkartan 6lı masaya tokadı yapıştıracaktır. ince kk yı tavuk kanat gibi yer.

tanım: gerçekleşecek ihtimal.
  • eski sevgiliden olmaz kardeşim. balık pahalı olduğundan ötürü fosfor eksikliği baş göstermiş hafızası en fazla 6 ay geriye gidiyor zekioğluzeki suserin.
  • ya başlarım ben bu ince'ye de! nereye girsem bu kelimeyi görüyorum. siz şaka mısınız ya? bunlar paralı trol filan mı? defolup gidin ya, adam kaybetti.
hesabın var mı? giriş yap