160 entry daha
  • oyun güzel ama hala fuel sıkıntısını tam çözebilmiş değilim. evleri upgrade edemiyorum. yavaş ilerliyor. savaş mekaniginin geliştirilmesi lazım.
  • oyunu oynamadım. sadece izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla aşırı bir pr çalışması gibi.

early access tamam ama ileride çokda birşey olmayacak birşeye benziyor. devamlı ev iş yeri açıp nufus yukseltip ordu kurup diğerleriylr savaşıyorsun. belki multiplayerı zevkli olabilir ama oda çok uzun sürer.

bu tarz oyunları sevenler için yaşımı ortaya çıkarıcak ama patrician 3 oyununu öneririm. çok eski ama çok süper oyundur. şehir geliştirme, ekonomi, ticaret savaş, siyaset herşey var.
  • oyunu 4-5 saat oynadım daha ancak potansiyeli gerçekten çok var diyebilirim. bu tarz oyunları sevenler hele ki hem şehir kurma hemde strateji yaratma duygusunu yaşamak isteyenlerin efsane age of empires'tan beri hayallerini süsler bu oyun.

ancak korkum şu ki çok fazla satıldı ve oynanıyor umarım yapım ekibi nasılsa parayı koyduk diyip kenara çekilmez ve geliştirmeye devam eder.

eksiklerini söylemeye gerek yok var tabiki ancak early access olduğu için şuanda önemsenmemeli.
hesabın var mı? giriş yap