14127 entry daha
  • bu kadar rezalet antalyaspor kariyeri olmasına rağmen inanılmaz lobisi sayesinde hem fenere hemde sürekli bjk haberi çıkarılan hocamsı.
  • yahu bu adam beşinci aldığı antalyaspor'u rezil edip bıraktı. belki de sırf onun yüzünden buksa, satın alma opsiyonunun kullanılmamasını istedi. takımların sezon açacağı zamanlarda bu arkadaş avrupa şampiyonası yorumlayacak. şampiyonluk sezonu ertesi ortaya çıkan rezilliği unutmuş olanlar da hala kendisinin takımın başına geçmesini istiyor. neyse, gelir youtube'dan bir oyuncuyu beş dakika izleyip aldırır, oyuncu iyi çıkarsa da bunu övüne övüne anlatır, siz de bu mevcut futbol çağında geçerliliği olmayan yöntemden mutlu olursunuz. umarım başkan sergen'i takımın başına getirirken basketbol takımına da iyi transferler yapar da, önümüzdeki sezon beşiktaş diyetimizi basketbol ile bozarız.
  • sergen yalçın beşiktaş'a mucize bir şampiyonluk kazandırmıştır

isterse neler yapacağını göstermiştir
    iyi takım ile beşiktaş'ına çok faydalı olacağını düşünüyorum

sergen beşiktaş ruhu olan bir adam
    bu hasret bitmeli ve hocam beşiktaş'a gelmelidir
  • hamza hamzaoglu gibi şampiyondur, rakiplerinin puan kayıpları ve oyuncuların ekstra performansıyla şampiyon olmuştur. surekli oynattigi icin az kaldi sampiyonluktan olacagimiz nsakala bile aynisini soylemistir. motivasyon dışında bi katkısı olmamıştır. ayrica pozisyona bile giremedigimiz son goztepe maçında ghezzal penaltıyı kaçırsa 10 puan farktan gsye şampiyonluk veren hoca olarak lanetle anılacaktı
  • sergen yalçın kafasını futbola verdiğinde başarılıdır. bu durum futbolculuğunda da böyleydi, teknik direktörlüğünde de böyle.

burada bir beşiktaş'lının asıl cevaplaması gereken soru, sergen yalçın kafasını futbola vermiş durumda mı ?

beşiktaş'tan ayrıldığından beri vur patlasın çal oynasın takıldı. mesleği üzerine herhangi bir çalışma yaptığını, ciddi ciddi uğraştığını hiç düşünmüyorum. adam ekibimin de para kazanması lazım diye takım aldı arkadaşlar. ve aldığı takım yarım sezonda yerle bir oldu. oyuncuları maçtan sonra duran top çalışmıyoruz diye açıklama falan yapıyor.

sergen'i çok severim ama beşiktaş'ın şu anda olursa, ederse'lerle iş yapacak ne vakti ne lüksü var.

kafasını futbola vermemiş bir sergen 13. haftada başaramıyorum der çeker gider 4. senemizi de boynumuz bükük geçiririz. nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz sergen'in ruh haline, aklım almıyor.

benim nezdimde sergen yalçın beşiktaş'a tekrar gelmeden önce başka bir takımda, kafasını ve hayatını tekrar futbola odakladığınu ispatlamalıdır. veya beşiktaş'ın sabredecek lüksünün olduğu bir dönemde bu risk alınmalıdır.

ne şenol ne nuri şahin taraftarıyım ama eğer bu 3'ünden birisi gelecekse, iyi kurulmuş bir takımla beşiktaş'a tarihinin en parlak dönemini yaşatmış şenol güneş en mantıklısı olacaktır. çünkü yönetimin iyi takım vaadi var.

ayrıca nuri şahin'i de bütün tecrübe eksikliğine rağmen güncel durumda sergen'in önüne yazarım. en azından şu anda başarıya aç ve futbola adanmış durumda.
hesabın var mı? giriş yap