119 entry daha
  • kendisi refah partisindeyken (1995) the guardian gazetesine verdiği bir röportajda türkiye cumhuriyeti'nde artık cumhuriyetin sonunun geldiğini, laikliği tamamen kaldıracaklarını ve bunu kimsenin engelleyemeyeciğini gerekli yerlerden de gerekirse destek alınacağını söylemiştir.
  • (bkz: abdullah gui)
  • andullah gül'ün eşi ile eşi 15 yaşındayken evlenmiş olması, bu sırada kendisinin oxfordlardan dönmüş 30 yaşında koca adam olması, eşinin bu evlilik için liseyi bırakmış olması...beni eşinin başındaki başörtüsünden daha çok rahatsız etmektedir.

not: hii türbana aşığım dedi! gel sarmala beni çarşaf dedi! duydunuz mu ne dedi! okuduğumuzu anlamayacağımızı biliyor ve bu yüzden belirtiyorum, elveda karma.
  • (bkz: karma katili)
  • kavramlarin cekistirilip cekistirilip abuk noktalara getirilmesinden o kadar icim bunaldi o kadar tiksindim ki, durduk yere akp destekcisi konumuna dusuyorum, en cok ona sinirim bozuluyor.

lakin,

sayin gul'un esi turkiye cumhuriyeti devleti aleyhine aihm'de dava acinca turk yargisini hice saymis olmamistir. yok yahu boyle birsey? bir deli atti kuyuya bu lafi, habire ayni terane okunup duruyor.

sanki aihm, bu memleketin somurge valisi, sanki aihm "biz bu mahkemenin yetkisinin turk yargisinin uzerinde oldugunu kabul ediyoruz" diyerek kabullenmemis, sanki aihm'de turk yargic yok.. ne saniyorsunuz yahu aihm'yi? bilmiyorsaniz acin okuyun, buyurun (bkz: #2311646)

muhalefet etmenin, belden asagi vurmayan ve kendisi ile celismeyen yollari da var, onu deneseniz. anayasamiza bagliliginizdan mi suphe edelim anlamiyorum ki? anayasanin kendisine ragmen anayasayi koruma kavramini da icat ettiniz, aferin.
5169 entry daha
hesabın var mı? giriş yap