312 entry daha
  • türk hava yolları'ndan ayırdıkları anadolu jet'in yeni ismi.

tabii topluma karşı sadece şirketi ayırdıklarını iddia ediyorlar, ancak büyük ihtimalle ya bir kısmı ya da tamamı satıldı. bu hafta ajet ile yaptığım uçuşlarda "ajet ve x işbirliğiyle gerçekleşen a-b uçuşuna hoşgeldiniz" benzeri bir anons yapıldı. uçak anadolu jet uçağı ama fransız bir pilot, yine ingilizce konuşan bazı hostesler vardı. uluslararası bir uçuş da değil söyleyeyim.

yapacağınız bir işte hayır olsun ulan sahtekar herifler!

yukarıdaki bir yazara cevap; evet sırf boklamaya geldim. ama şirketi değil; yine milli bir varlığımızı satıp, "şirketi ayırdık yea" diye yalan söyleyen sahtekar ak partilileri. yazıklar olsun be!

edit: her şeye bir kulp bulmayın. uçak anadolu jet uçağı diyorum, adam beni gömmek için hala uçağı kiraladıklarını iddia ediyor.
  • wetlease nedir?

lütfen bunu araştırıp, sonra şirketi gömün. bu şekilde cahil gözüküyorsunuz.

he satmış olabilirler mi? olabilirler. ama şirketin satıldığını, pilotun türkçe konuşmamasıyla anlayamazsınız.
  • rezalet bir firma. anadolu jet ile bir alakasi yok. mobil uygulamalari berbat, personeli bikkin, ucaklari rotarli.
  • 1 mayısta ajet ile uçuşum var ama bu uçuşa bavul ekleyemiyorum. ne uygulamada ne de websitesinde bavul ekleyecek bir yer yok, müşteri hizmetlerine bağlanmak tahmini 45 dakika, var mıdır bu durum ile ilgili bilgisi olan acaba?

edit: 40 dk bekleme sonucu çağrı merkezine ulaştık. pegasustaki gibi bileti bir üst pakete geçirip 600-700 tl'ye 20 kg bagaj almanıza izin vermiyorlar. 20 kg bagaj eklemenin maliyeti 5500 tl, böyle bir rezalet görmedim

edit 2: pegasus'taki gibi paket değişikliği ile bavul ekleme sistemleri oturunca gelecekmiş, ama ben şimdilik 5500 tl vermek zorundaymışım :) kafalar gerçekten pırıl pırıl
  • mobil uygulamasını acilen thy standartlarına geri taşımalıdır. o kadar temel seviye ki herşey ajet ismi şu an hiç güven vermiyor.
117 entry daha
hesabın var mı? giriş yap