32957 entry daha
  • vatan ve millete faydalı yaptığı en iyi iş. çamlık 3.köprü bağlantı yoluna opet istasyonu açmasıdır. *
  • yıldırım demirören bile 5. yılında bir süper lig, üç türkiye kupası ve bir tff süper kupaya sahipti. başka bir şey diyemiyorum.
  • 05.01.24
    ali koç " seçimde aday olmayı planlamıyorum. "

03.05.24
    ali koç: " mehmet büyükekşi kesinlikle aday olmayacağım demişti, şimdi mayısta bakacağız diyor. bunun ne taktikleri olduğunu biliyorsunuz."
  • "doğru duymuşsunuz. çocukluğumdan beri galatasaray sevgisiyle büyüdüm. galatasaray benim için yalnızca bir futbol kulübü değil; çok köklü bir geçmişi olan, çok daha büyük bir değerler bütününü ve vizyonu temsil eden, ülkemizin en kıymetli markalarından. türkiye’nin en iyi eğitim kurumlarından biri ve binlerce genç her yıl hem çok iyi bir eğitim alarak hem de aydınlık ve çağdaş değerlerle mezun oluyor. gerçekten gurur duyuyorum bu camianın bir parçası olduğum için. tabii bunun yanında taraftar yanım da var; galatasaray’ın her maçını büyük bir heyecanla takip ediyorum. küçük yaşlarımda bir galatasaray marşının sözlerini yazmıştım, daha sonra bu marş çok popüler oldu. ancak annem sözlerin bana ait olduğunun bilinmesini istememişti. ve tabii ki mayıs ayları geldiğinde her galatasaraylı gibi ben de sarı kırmızı bayrağımı asacağım günü iple çekiyorum."

ipek kıraç

fenerbahçelilere de, ali koç bey'e de geçmiş olsun. sonuçta şirketin yarısından fazlası artık ipek hanımın.
  • bir galatasaraylı olarak rakibimizin başından asla gitmemesini istediğim kişidir. oy hakkım olsa masayı kırar öyle veriri oyu.
  • hakkında “aday olamaz, olursa şöyle yaparız ederiz” vb. cümleleri gördükçe gülme krizine girdiğim vizyon başkan.

oğlum adamın şahsi kulübü. ister aday olur, ister manava çevirir komple, mert hakan'a meyve sattırır.

fenerbahçe taraftarı şu kulübün kararlarında söz hakkı olduğunu sanıyor ya. cidden en komiği de bu. ligden çekilelim diye yırtındınız, gündeme bile gelemedi. süper kupa'ya a takımla çıkalım dediniz, s*klenmediniz. şimdi de ali koç aday olmasın diyorsunuz, kim takar la sizi?*

türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütüymüşmüş. siz olsa olsa türkiye'nin en komik sivil toplum örgütü olabilirsiniz. o da tasmanızı tutan izin verirse.
  • sezon sona ermeden ismail kartal'ın biletini kesti reis. böylece matematik olarak kaybetmediği ligde hocasını kaybetti.
    süper karakter ya.

her dönemeçte yanlış karar verip, sonraki dönemeçte daha yanlış karar veriyor.
  • sırf sana oy vermek için üye olmuştum 2018’de ve azizi götüne teneke bağlayıp göndermiştik.

seni de 6 yıl destekledik ama olmadı, pişman mıyım değilim, zira yaşanması gerekiyordu yaşandı. kendini kulübün sahibi sanan eski padişahı devirdik.

görüyorum ki sen de ona benzemeye başlamışsın. seni de devireceğimizden şüphen olmasın!
  • 2 dönemden başka başkan olunmayacak dedi.

ben varken fenerbahçeyi şampiyon yapmayacaklar dedi.

vizyon mizyon geçiyorum. sadece bu iki sebeple aday olmamalı. bu seneki kongre rezilliğini de geçiyorum tabi.

gerçekten fenerbahçeliyse kenara çekilsin sponsorluğa devam etsin.
  • 6 yıllık yönetim sürecinde fenerbahçe'nin borcunu 4.5 milyar tl'den 12 milyar tl'ye çıkaran şahıs.

bırakmamasının tek nedeni budur. 0 gol 0 asist ile oynayan eljif elmas gibi topçuların napoli'ye gerçekten o rakamlarla satıldığına mı inandınız? başkanlığı boyunca 153 transfer yapılmış milyonlarca euro heba edilmiş.

evet yanlış duymadınız ne eksik ne fazla 153 transfer.

bu sezon da şampiyonluk giderse ki çok büyük ihtimaldir; sayı 170 civarı olur.

bence fenerbahçe'ye en çok zararı kendisi verdi. sezon başından bu yana bütün mücadeleyi gündem ve algı oluşturarak saha dışına çekti.

fenerbahçemize sahip çıkalım, fenerbahçeyi çok seviyoruz, fenerbahçe'ye saldırı var, anti bilmem ne lobisi var bla bla bla.

bu sözler tanıdık geliyor mu?

fenerbahçe taraftarı sessiz kalıp tepki vermemeye devam ederse zaten farkı açmış olan galatasaray karşısında bürüneceği hal bayern münih karşısında ki dortmund olur.

ne de olsa bayern münih'in de 1963'den önce tek şampiyonluğu yok onlarda dualarla himmetlerle ayağa kaldırıldı deme aq.
15 entry daha
hesabın var mı? giriş yap