11 entry daha
  • bir abimiz " bütün kadınların hobisidir " demiş gerçekten çok doğru söylemiş... arkadaş erkek olup da eşine eşinin ailesini şikayet edip aile huzurunu bozan adam hiç görmedim... erkekler sevmesede eşi için kayınlarını bir şekilde idare edebiliyor...kadın eşinin ailesini idare etmeyi bırak erkeğin annesini bile görmek istemiyor...bizim toplumun genlerinde mi vardır nedir ilkokul çocuğu gibi şikayet şikayet dır dır dır insanı hayattan soğutur... kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi laf kondurmaz 2 tatli söz söylecek kapasite yok...akıllı kadın bulmak bu toplumda piyango gibi bir şey.
  • evlenmeyerek koku kazinabilecek basit mevzu.

evlenmeyin abicim, hele ki insan yetistirmeyi bilmedigi halde cocuk dogurmaya curet etmis yetiskin bedenlerdeki cocuklarin dogurup besledigi yetiskin bedenli ergen zihinli insanlarla kesinlikle evlenmeyin.
  • evlilik konusundaki en büyük korkularımdan. belki en büyük korkum. ben ki yemek yapmayı hiç sevmediğim halde ve son 1 haftaya kadar tencere yemeklerini hem yapamadığım hem yapmayı reddettiğim halde 1 haftadır deniyorum, uğraşıyorum, oluyor da. ben ki evin temizliğinden düzeninden sorumlu olmaktan deli gibi kaçan insanım, buna rağmen evlilikte yemek ve temizlik düzen beni korkutmaz, illa ki eş ile ve eşin ailesiyle sorun yaşama ihtimali beni manyakçasına korkutur. hilafsız bir benzetme bu, gerçekten manyakçasıns korkuyorum.

sanırım gerçekten sağlıklı bir toplum, evliliklerinin ve çocuklarının huzuruna ve psikolojik rahatlığına bağlı. beni şimdi kim nasıl rahatlatsın bilmem ki. kendisi huzurlu olacak o insanların, ben onların huzuruyla gevşemeliyim, sakinleşmeliyim, demeliyim ki güvendeyim, onların benimle hiçbir sorunları yok, ben kendim gerginim, gevşemeliyim, rahat olmamın önünde hiçbir engel yok...

hiç sanmıyorum ya hiç sanmıyorum. çocukluğundan 40 yaşına kadar sırf otoriteye karşı gelebilmek için büyümek istemiş bir çocuğun şimdi bir başka otoriteye uyum sağlamaya uğraşırken karşılaşabileceği sorunların saçmalığı ve haksızlığı ihtimali o çocuğun daha da gerileyip anne karnına dönmesine sebep olur. oluyor. o benim işte.
hesabın var mı? giriş yap