19316 entry daha
  • geçen hafta madrid ziyaretimizde ankara'daki akrabalarımızın güler ailesiyle sohbetinden sebeplenip, yarım saat kahve sohbet şansı bulduğumuz, sohbet ettiğimizde aklının ne kadar başında olduğunu anladığımız yakışıklı delikanlı. başarılarıyla gurur duymak istiyoruz sadece. dünyanın en büyük kulübünde bir türk gencinin olması insanı gururlandırıyor. inşallah daha iyi yerlere gelir
  • şampiyonlar ligi finalinde süre alamazsa şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kariyerine yazdırmak için biraz daha beklemesi gerekecek.
  • şampiyonlar liginde oynaması real’in fener’e bonus ödemesinde etki edecekse ben olsam oynatmam. durduk yerde yarım saat için 10 milyon euro vermeye gerek yok.
    ama bonus ödemesine etki etmeyecekse bence bi 5 dakka olsun oyuna alsa real kupayı alsa çocuk da resmi kayıtlı madalya alsa şık olur.
  • dakika 88, skor 3-0 real lehine, arda yine oyuna giremez, ona gelene kadar sırada bekleyen ve onurlandırılacak çok kişi var.

arda'nın oyuna girebileceği tek bir senaryo var, bayern maçındaki gibi 90+10 oynanacak (var falan bişiyler oldu), sonra maç uzatmaya gidecek ve ek oyuncu değişiklik hakkını elde edecek ki, ancelotti arda'yı oyunu çözebilecek taze kan kafasıyla alabilir ancak. bu bile zor ama bilemezsin. bellingham sakat sakat oynadı deniliyor, sakatlığı geçmez zorunlu değişiklikler olur, ortasahası bol dediğin real'de modric ve kroos'un yaşı gereği durumları belli, bunlar zaten değişmeli oynuyorlar. en son militao'yu attı ki zaten arda'lık bir durum yoktu vs.

o yüzden şampiyonlar ligi finalini arda için izlemeyin, ya da dua edin uzatmalara gitsin şöyle tempodan gebersinler de hem teknik hem hırslı hem de diri opsiyonunu serdar beye verelim.
  • sayesinde real madrid maçları ilgimi çekmeye başladı. sizden birinin oynaması daha da bir heyecanlı oluyor açıkcası. arda turan’ ında zamanında barcelonada çok başarılı olmasını istemiştim. zamanında rüştü recber’in kaleci olarak gittiği zaman istemem gibi.

almanya kökenli türk oyuncular zaten başarılı gidiyor bu klüplere fakat kendi ligimizden çıkan oyuncular beni daha çok heyecanlandırıyor.

şampiyonlar ligi finalinde oyuna gireceğini sanmıyorum. sadece penaltılara kalma durumu olursa belki oyuna girebilir. onun dışında zaten o maçın temposunu ve de stresini kaldırabileceğini düşünmüyorum. daha çok pişmesi gerekiyor.

önümüzde ki dönemde real madrid takımında devam edecek fakat yeterli süre alamaz ise zaten 2025-26 sezonunda muhtemelen kiralık verilecektir.
  • sampiyonlar liginde simdiye kadar hic sure alamadigi icin madalya verilmeyecekmis. bi ihtimal finalde 1 dakikaligina bile olsa oyuna girerse madalya alabilecek ama ancelotti arda'nin madalyasini falan dusunmez.
hesabın var mı? giriş yap