• sen fenerbahçe'yi yok edicem diye uğraşırsan, fenerbahçe seni öyle bir yok eder ki yıllarca kendine gelemezsin. cem küçük bile itiraf etti ''fenerbahçe'ye yapılanlar seçimi çok etkiledi.'' diye.

bu fragman, daha yeni başlıyoruz.

edit : mesele sâdece istanbul değil, tüm türkiye'de chp ilk defa akp'nin üzerinde oy aldı.
  • oğlum fenerbahçe ne alaka?

siz dünyada olan bütün olayları neden fenerbahçeyle bağdaştırıyorsunuz bilader?
  • fenerbahçe'nin loserlığını destekçisi olduğu ak parti'ye de bulaştırması olayı.
    bunlar putin tezahüratı yaptıktan sonra rusya savaşında da ibre ukrayna'ya dönmeye başlamıştı.
    içinizde birazcık insanlık varsa israil'e de destek açıklarsınız.

fenerbahçe taraftarı ak parti'yi yıkarken
    fenerbahçe kongresinde ak parti yıkılırken
  • siz neyin kafasını yaşıyorsunuz dediğim bir başka komedi fbli gururlanmasi. bir camia herseyi kendine pay çıkarır mı ya. dünya kendi etraflarında dönüyor sanıyorlar sürekli.
  • hâlâ bize cevap yetiştirmeye çalışan ak conconlar, koç ailesinin 100 yıldır chp'li olduğunu biliyorsunuz değil mi?

tanıdığım ne kadar fenerbahçeli varsa sırf yapılan eziyetten dolayı gitti chp'ye oy attı. siz ak conconlar bunu anlayamazsınız.
  • harbi rahatsızsınız amk siz ya

ulan insanlar çok basit kaygılar ile oy verdi. ekonomi gerçekten kötü. kimse ay sonunu rahat rahat getiremiyor bak kimse diyorum dar gelirliyi geçtim. masraflar uzay boşluğuna gidiyor. adam bu sene benden 3 kez mtv istedi en basitinden. kdv yüzde 20 lan daha ne olsun bi ara yüzde 1'e falan çekilmişti.

s.keym tuttuğum takım olan galatasaray'ı da feneri de beşiktaş'ı da. bunlar insanların eve ekmek götürdüğü denklemde anlamlı olgular.
  • ulan olabilir mi acaba dedirten durum benim öz dayım benzer bişey söylemişti ki kendisi reisçidir.
  • mesut yılmaz'ı da kendilerinin devirdiğini sanıyorlar hala.
    2002 seçiminde fetö ve onun yalaklari dsp'den akp'ye geçti siz de takım ile parti devirebildiğinizi sandınız.

belediye seçimlerinde yerel isimlerin de payı büyük bu seçimde halen akp devrilmiş değil bu 1
    emekliler, suleymancılar ve ekonomik sebeplerle tepki oyu veren çok kişi var bu da 2
  • hani şu genel başkanı fenerbahçe'nin divan kurulu üyesi olan ak partiyi mi?
hesabın var mı? giriş yap