4031 entry daha
  • ligi ikinci sırada bitirmesine rağmen kupa kaldıran takım.

bir de adına şampiyonluk kupası demişler.

şampiyon kelimesinin tanımı mı değişti?

yahu aliağa’yı göztepe yaparlar, ikinciliği şampiyonluk sanırlar.

oldu olacak süper lig ikincisine de “şampiyonluk” kupası versin tff.
  • tuttuğum bir takım yok. diğer takımlara olduğu gibi göztepe'ye de sempati yada antipati duymuyorum.
    lakin kavramların içinin boşaltılması bir çok kişi gibi beni de rahatsız eder.
    her yarışmanın bir tek galibi, şampiyonu olur. her şey eşit olsa bile kura ile şampiyon belirlenir.
    tanınan haklar çerçevesinde bir üst lige çıkmak elbette başarıdır ve alkışı hakeder.
    ama buna şampiyonluk denmez ve şampiyonluk kupası kaldırılmaz. bir kupa verildiyse bile o ikincilik kupasıdır.
    sevinin tabi ama süper lige çıktığınız için sevinin, şampiyon olduğunuz için değil.
    şampiyon olan takıma da en hafif tabirle saygısızlık yapmayın.
    bu arada eyüp sporu da kutlamadan geçmek olmaz.
    her iki takıma da süper ligde başarılar.

edit: ligi 1. ve 2. bitiren ile ve dahi ligi 7. bitiren takım play-off'tan çıktığı taktirde aralarında tff nezdinde hiç bir fark olmadığını, primlerinin dahi eşit olduğunu seviyeli bir şekilde mesaj atarak açıklayanlara teşekkür ederim.
    benim de zaten itiraz ettiğim tamda bu. 3 tane birinci olmaz. tamam 3 takım düşüyor 3 takım da çıkacak buna itiraz yok ama bir tanesi şampiyon olarak diğerleri 2. ve 3. olarak çıkar ve primleri de farklı olur.
    her kurumun ve her kavramın içini boşalttık.
    ve bunun sonucu olarak her şey arap saçına dönüyor. örnek vermek gerekirse bir süper kupa finalini bile oynatmayı beceremedik. arabistan faciası ve u19 fiyaskosu yaşadık.
    okuma özürlü olup hakaret edenler, en başta yazdım takım tutmuyorum diye, bi daha okuyun yaftalamadan önce.
  • anlaşılan o ki alt liglerde sürünen izmir'in ezik takım taraftarları kıskançlıklarindan sabah sabah gelip izmir'in ağasını boklamaya çalışmışlar. size 2.3. liglerde başarılar. aganiz seneye ait olduğu süper ligde.
  • kıskançlık ve haset duygularını havuz severlere ve selacılara köküne kadar hissettiren canım kulüp, ama biz size defalarca söyledik, havuza girme kaykılırsın, sela okutma çarpılırsın diye...
    görsel
  • ee bu çıkan takım aliağaspor.

gerçek göztepe bölgesel amatör ligdeymiş.

https://www.tff.org/…lt.aspx?pageid=250&ftxtid=4371

(bkz: aliağaspor)
  • kudurun köpekler çatlayın beter olun. anca kendinizi avutun aliağaymış yok sahipliymiş falan filan. beterrrr olunnnnn kıskanç itler.
hesabın var mı? giriş yap