4440 entry daha
  • konuşanlar konseptine ilk denk geldiğimizde gömü bulmuş gibi sevinmiştik eşimle. o zamanlar youtube'daydı, programda masalı oturma düzeni vardı ve insanlar bir şeyler içerken bir yandan da interaktif bir talk show seyrediyorlardı. o programlara gelen kitle ile şu an programa gelip kendisine küfür edilince anıra anıra gülen kitle arasında büyük bir kalite farkı var. izlenme oranları ise tam tersi, o zamana göre şimdi çok fazla izleniyor ve biliniyor.

izlenme oranlarına bakıp kendimi geliştirdim, büyüdüm ve cem yılmaz'a laf sokabilirim diye düşünüyorsa denklemdeki yanlış parametreye güveniyor. konsepti paraya dönüştürdüğünde vazgeçtiği kaliteli seyirci sen cem'e laf soktuğunda seni böyle itin götüne sokar işte.
  • klasik ekşici tayfanın övüp övüp bitiremediği adamdan sıkılınca hemen saf değiştirdiklerini gördüğümüz başlık. ilk çıktığında farklı gelmişti ve gülerek seyrediyordum. ta ki 8. bölümde arka plana gülme efekti eklenene kadar. zaten takip etmediğim diğer bölümlerinde saygı ve ahlak dozunun çok fazla aşıldığına tanık olduktan sonra iyice soğudum. ilk birkaç bölüme bi kere güldük bitti tekrar izlemem.
  • samimi konuşacak olursam cem yılmaz 8/8 kusurludur.

kusura bakmayın ama ortada hiçbir bok yokken ağır ameliyat geçirmiş bir süre sahneye çıkamayacağı belli olan adamın gösterisine laf edersen karşılığını alırsın. hasan can her fırsatta üstadım, çok sevdiğim abim diyen birisiydi ki yine de verdiği cevapta aslında 'veteran' komedyen diyerek kötü bir şey söylemiyor, az bir şey veteran ne demek araştırırsanız bunu gayet net görebilirsiniz.

cem yılmaz evet seviyordum kendisini ama kötü yaşlandı. serenay konusunu bir türlü aşamadı ve bu ilişkiden beri davranış olarak yokuş aşağı gidiyor. size garip gelebilir ama ben bu adamın hasan can'ın gördüğü ilgiyi ve kısa sürede kat ettiği mesafeyi kıskandığını düşünüyorum, dediğim gibi bu benim fikrim ve arkasındayım.
  • küfür ederek kitlesini güldüren kişi.

diğer bir deyişle; küfür etmeden kitlesini güldüremeyen kişi.

ya kardeşim; açın bir feyyaz yiğit, bir ozan akyol, bir volkan öge falan dinleyin. bu adamların işi komedyenlik bile değil hani. ne bileyim, bir çuval adam var sadece küfürle güldürmeyen. küfürsüz güldürmek veya küfürü arada araç olarak kullanabilmek kıvrak ve yaratıcı bir zekanın ürünü olabilir ancak ve ancak.

bütün formatı ve içeriği şahan gökbakar tiplemelerinden hallice olan ve en büyük yeteneği küfürbazlık olan adamları başımıza hazır cevap ve zeki diye kaktınız resmen. allah sizi ıslah etsin.
  • yeni nesil komedyenler arasında açık ara en üretken kişidir kendisi. zamanında piyasayı domine etmiş, birçok kişinin üstad olarak gördüğü cem yılmaz tarafından zorbalığa uğrasa da, o kendisine yapılan saygısızlığı haklı olarak sineye çekmemiş ve ne kadar taşaklı olduğunu bir kere daha herkese göstermiş.
  • (bkz: #163882265)

oglum siz salak misiniz, dunyadan bihaber misiniz?

adamin sovunun biletleri hangi sehirde olursa olsun ciktiktan 10 dk sonra tukeniyor. karaborsada 10k-15k oluyor tukendikten sonra biletler.

dalyarak kardesim de gelmis, cim bilitlirin sitilmiyir mi ihihihi yaziyor burada lan ahahaha.

bu ulkedeki embesil orani sandigimizdan da fazla maalesef.
  • bu hasan can denen zat kadar sevimsiz bir insan evladı daha görmedim ben , neyine gülüyorlar anlamıyorum herif bunlara basıyor küfürü bu salaklarda kahkaha atıyor yazık.
  • bir kere bile izlemediğim tip. bunu izleyip ünlendirenler düşünsün.

bana ağlama ben cem yılmaz’a güldüm.
  • tarzını sert bulsam da zaman zaman öyle iki küfür ediyor şeklinde de basite indirgeyemem. düzgün profilde atışacak birini bulduğunda oldukça zekicd göndermeler, tespitler yapıyor ki bunlar bildiğim kadarı ile yazılı değil. interaktif doğaçlama stand-up karışımı bir stil. bence oldukça da iyi. ancak cem'e laf söyleyebilecek bir pozisyonda da hiç değil. henüz o seviyede bir üretim görmedik. filmler mi yapmış? acayip şekilde ülkede viral olacak reklam filmleri mi yaratmış. hâlâ cem'in en az 2-3 farklı marka reklamk herkesin zihninde dolaşıyordur. az şey değil. ama hasan can'dan daha ayıbı -gördüğüm kadarı ile- şahan'ın pusuda bekler gibi zırvalamasıdır. şahan bu ara çok zırvalıyor bence. “veteran” sıfatı ona daha fazla gider esasen.
  • cem yılmaz aristokrattır. etrafı donanımlı sanatçılarla doludur. hasan can kaya tam yeni nesil gibi küfürsüz 2 kelimeyi yan yana getiremeyen mahallenin bitirim çocuğudur. zekidir ancak mukayese edilemez.
72 entry daha
hesabın var mı? giriş yap