• kedi annelerine söylenmemesi gereken cümle(ymiş!!!!!). aksi halde en iyi ihtimalle geri kafalı, barbar bir yaratık olmakla itham edinebilirsiniz demiyorum edilirsiniz.
  • teyzemin misafirliğe gelir gelmez torunlarının da korkması üzerine anneme söylediği “kedileri odaya kapatsan olur mu, çocuklar korkuyor” cümlesi üzerine biladerimin devreye girip “çocuklar korkuyorsa gidebilirsiniz” cevabıyla yaşadığım haz tarif edilemez.
  • sen gitsen daha da iyi olacak şeklinde cevaplayacağım cümle. hatta siktir git de denilebilir ama ben küfürbaz biri değilim.
  • böyle böyle ev gezmesi olayı tarihe karışacak en çok buna seviniyorum.
  • bunu diyeni odaya kapatmakla halledilebilecek bir mevzu.
  • konuyu açıklıyorum; arkadaş geçen gece fırça yemiş.
  • bunu diyenin bi anasına sövmediğiniz kalmış. alt tarafı bir kaç saat baska yerde dursun diyor, getir kıymasından kebap yapip yiyelim demiyor az sakin olum kodumun tatminsiz itleri
  • yalnız yaşayan kedi annesine misafirliğe gittiyseniz, o kedi sizi rahat bırakmaz. bunu söylemek yerine bulunduğunuz odanın kapısını kapatın. çünkü o kadın sizden önce o kediyle dertleşti, onun yanında ağladı, voldemort'un hortkulukları gibi ruhunun bir parçasını ona yerleştirdi ve sizden sonra da böyle devam edecek.

edit: +30 hanımefendilerin yoğun topçu atışlarından dolayı entry yumuşatılmıştır.*
  • hayvanseverlik ülkemizde bir çeşit din seviyesindedir. bunu anlıyor ve saygı duyuyorum. üstelik birinin evine gidiyorsanız onun kuralları geçerlidir. korkuyorsanız ya da tıbbi bir sorununuz varsa gitmezsiniz dışarıda buluşursunuz.
  • alerjisi varsa, olağandır
hesabın var mı? giriş yap