2173 entry daha
  • 3. sezonunun 18. bolumunun sonunda hurley'den cok okkali bir "duuudeeeeee" bekliyordum aslinda, yazik etmis.*
  • 3x18 ile ilgili olarak:

--- spoiler ---
    --- spoiler ---
    jin in aslında küçük emrah olduğunu anladığımız dizidir.zaten tipleri de benziyordu.yakında bu ceylan anamız orospu olmuş diye gezmeye de başlar.ayrıca bitişi ile gene ağzımı beş karış açık bırakarak eski havasını yakalamaya başladığı dizidir.ayrıca da etrafta dönen 30 milyon teori ile de kafamın içine etmiş dizidir.bitse de kurtulsak mı ne.eski günlerimi özledim ben yahu.he bi de bu mikail denen adam kaç canlı ulan.
    --- spoiler ---
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

jin in mikaili kovaladigi sirada yaklasik 11. dakika 57 saniye sularinda ikili calilar arasinda kosarken alni gerilere kadar acilmis olan mikailin aniden saclarinin ciktigini görmek icin pause a basiniz, eger bir de zoom yaparsaniz onde kosan kisinin mikaili oynayan oyuncu olmadigini fark edeceksiniz.

herhalde montajda eksik kalinca bu sahneyi sonradan cekip yamadilar, e tabii konuk oyuncular her zaman el altinda bulunamayabiliyor...

diye düsünüyor insan ilkin. umarim güdük bir teori falan çıkmaz altından.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

sezon 3 19. bölümde adaya düşeceğim dizidir. adada neler oluyor, kim kimi nerede ne yapıyor bildiğimden bütün olayı brezilya pembe dizisi formatına çevirmeye çalışacağım. sonra da sawyer'ın yanına gidip karakterlere yeni lakaplar bulmaya çalışacağım. *

sezon finalinde de herkesi öldürüp diziyi bitirmeyi düşünüyorum. başka türlü bu illetten kurtulamayacağız çünkü.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

birinci sezonun birinci bölümünde birçok gerçeğin saklı olduğu dizidir...

--- spoiler ---

edit: niye kötülüyonuz a dostlar; ben de senaristlerin yalancısıyım, adamlar maymuna çevirdi zaten bizleri, paso sağ gösterip sol vuruyorlar, yetti yani...
  • --- spoiler ---

şimdi bu elvan bacı, madem ki "yalnız değilim" demiş olsun;

o halde, orada mikhaili görünce (ya da bizim kankaları) kendisini yalnız hissetmemesinden kaynaklanan bir nedenden bunu demiş olma olasılığı, bir arkadaşının daha olduğunu ve onun da zor durumda olabileceğini, kendisine yardım etmeye çalışan insanları uyarmak adına söyleme olasılığından daha yüksek değil gibi zannımca.

kim bilir (senaristler mesela) belki de penny gerçekten de adaya naomi ile gelmiştir ve başka bir yere düşmüştür. ayrıca şu farklı botlar meselesi de (bkz: #10791866) belki bunu açıklayabilir. desmond charlie'yi kurtarmakla belki olayların akışı değiştirmiş ve penny'i önce bulacaklar iken, naomi ablayı bulmuş olabilirler. mikhail ağbi de bir başkasının varlığını anlayarak pennyi önce o bulabilir. o zaman da işler iyice arap saçı olabilir.?

hazır işler arap saçı olmuşken bunu çözecek yağız bir arabımız da var nasıl olsa...

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    flaş flaş flaş! mikhailin saylon çıktığı dizidir.

buradan bir mesaj vermek istiyorum. sevgili ada sakinleri, otherstan kurtulmak istiyorsanız önce diriliş gemisini* patlatın.*
    --- spoiler ---
12425 entry daha
hesabın var mı? giriş yap