91 entry daha
  • öğrenci indiriminden faydalanabildiğim için %50 indirimle aylık 50 tl'ye geldi. eğitmen kadrosu kaliteli göründüğü için hiçbir eğitimini izlememiş olduğum halde hiç düşünmeden üye oldum. dedim ki kafa dağıtmak için dizi/film platformlarına ayırdığım vakitten çalar buradan eğitim açar izlerim. iyi demişim çünkü çok çeşitli alanlarda keyifli eğitimler var. güzel oluşum bence değerli bir iş çıkmış ortaya ancak bazı sıkıntıları var. benim uygulama mı sorunlu yoksa genel problem mi onu tam bilemiyorum da izlediğim bölümleri izlemediğimi iddia ediyor. onları izlemeden de eğitim sonu sınavını açmıyor. açsın diye bölüme girip tekrar sona sarıyorum bu sefer bir sonraki bölümün başına gelene kadar anasayfaya dönmeye izin vermiyor. bir sonraki izlediğim bölüm başlayıp da eğitim sayfasına dönünce daha önce izlenmiş görünen o bölümü de izlemedim olarak kabul ediyor.

hani soruları görsem ne görmesem ne, sertifika alsam ne almasam ne ama soruları merak ediyor insan. kendi kendini ölçmek de güzel bir şey neticede.

bir de bazı derslerde tam ekran yapma sıkıntısı var. tam ekran yapıyorum ders sol üst köşeye sıkışıyor sağ taraf alt taraf kocaman siyah bir karanlık. not alma kısmını kapatsam bile düzelmiyor.

yordu açıkçası.

yine de nice dizi film platformlarına ödenen paraları düşününce öğrenci indirimi olmasa bile üye olmaya değer. yeni eğitim ne sıklıkla ekleniyor bilmiyorum. var olanlar benim gibi çok farklı alanlara ilgi duyabilenleri uzun süre doyurur gibi görünüyor. zamanla bu açıdan daha da zenginleşirse iyi olur tabi.
hesabın var mı? giriş yap