143 entry daha
  • tam gerzek lan bunlar. o karanlıkta sol şeritte durmak tam bir embesilin yapacağı iş. keşke biri vursaymis bu mallara.
  • üst edit: genel bir durumun içinde erittiğiniz bu başlık, nokta atış konum veriyor ve insanları uyarıyordu. üstelik bu sıralar neredeyse her gece aynı yolda yaşanırken. şimdi ise türkiye’nin herhangi bir yerinde öylesine yaşanabilecek bir şey gibi olmuş. tebrikler yönetim!

mersin adana otobanı arasında genellikle tarsus civarlarında özellikle de geceleri yolunda giden araçların ön camlarına yumurta atarak sürücüleri şoka uğratan, sağa çeken sürüleri ise gasp eden çete.

tek yöntemleri yumurta atmak değil, aniden önüne fırlama, taş atmak vb yöntemlerle aracın bir şekilde sağa çekmesini sağlamaya çalışıyorlar.

mersin-adana arasını otobandan giden sürücülerin çok çok dikkatli olmaları gerekiyor. özellikle ön camına yumurta atılan sürücü arkadaşlar sakın silecekleri çalıştırmayın çünkü sarısını bütün ön cama yayar, görüş açınızı tamamen kaybedersiniz. asla ve asla durmayın, yolunuza devam edin, başka bir araç tarafından takip edilmediğinize emin olun ve derhal emniyet güçlerini arayın.

aracında ön kamerası olan vatandaşlar yaşadıklarını internette paylaşmaya başladılar, özellikle instagram reels’te çok fazla vidyo var.

herkese sağlıklı ve emniyetli günler dilerim.
  • bangladeş'e mi döndük kardeşim bu ne münasebet. devletin polisi jandarması armut mu topluyor. kaçıncı yüzyıldayız ya? acilen cimer'e ve ilgili yerlere bildirilmeli eğer doğruysa.
  • bu çok eskiden beri duyduğum bir şeydi hala devam ediyor olmalarına şaşırdım.gerçek mi acaba
  • 15 yıldır var bu çete. polis asla karışmaz. tek bildikleri soteye yatıp arabanın içinde klimalı ortamda oturup, radarla hız cezası kesmek. neden çünkü en kolayı o. zaten hız harici hiçbirleye karıştıkları yok. hatalı sollama mı yaptın, egzozun çevreyi kirletip doğaya mı zarar veriyor, tırsın ve en sol şeritten mi gidiyorsun, etrafa çöp mü atıyorsun hiç önemli değil. anca hız yapanlara verin cezayı. sadece bordroluya vergi kesmek gibi. bu ülkede yaşadıkça tiksiniyorum amk ya
  • pompalı ile en sağ şeritten yavaş yavaş geçeceksin.
    (bkz: domuz avı)

(bkz: emniyet değil avlanma şeridi)

şurada bayağı konuşuldu:
    (bkz: otobanda arabalara kaza yaptırmaya çalışan çete)
  • öldürün talimatı verip şunların üzerine 100 tane asker polis salmak lazım. 2 günde tertemiz olur.
  • aynı cono ekibi eskiden trenlere taş atardı. ama otobandaki gibi soygun amaçlı değil. tamamen zevkine.
  • başlığa bakarken konuyla ilgili şu videoya denk geldim. yapay zeka beni takip mi ediyorsun olm. neyse, adam ne yapmanız gerektiğini söylemiş.
  • hindistan mı diyeyim meksika mı diyeyim nasıl bir ülkeye dönüştüğümüz belli değil. yakında sokaklarda karteller vahşice insan kıyımı yapmaya başlarsa şaşırmayın.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap