• bursu alıp tamamladıktan sonra işe grei dönüp çalıştın mı? cevabın hayırsa suçtur ve kendisinden tazmin edilmelidir (ben demiyorum yargıtay kararları bu yönde).
  • lan bırak kanunları eğip büktüğünüzü bilmesek inanacağız.
    normal sade vatandaş alabilir miydi bursu?
    utanmazsınız, yüzsüzsünüz, onursuzsunuz…
  • (bkz: mecburi hizmet)
    (bkz: mevzuat)
  • allah herkese dinci yüzsüzlüğü versin dedirtmiştir.
  • 2.1 milyon tl burs(!) almışsın, neyi bilmiyorsun? gözümüzün içine baka baka bizimle dalga geçiyor bir de allahin yeşil islamcısı
    (ekşi yönetimi bu entry de silinirse net kapatırım hesabı :p )
  • yanlış olmasın diye arattım, bahsettiği burs miktarı 155 bin dolar ve 59 bin tl.

bu arada ben, oğlumu daha iyi bir eğitim alacağını umduğum bir özel okula yazdıracak parayı bulamıyorum. okullarla resmen çingene pazarlığı yapıyoruz, yine de olmuyor.

işi kitabına uydurmuş olabilirsiniz ama vicdanlara sığdıramazsınız.

ayrıca, okulların liste fiyatlarına bakıp tuzu kurunun teki olduğum yargısına varacaklar için edit: bazı okullar burnundan kıl aldırmıyor ama çocuğunuz bursluluk sınavından iyi puan almışsa, adı ticarethaneye çıkmamış bir okulla şimdi pazarlığa oturursanız yıllık 30 bine kadar inebiliyorsunuz. yani, ödemeyi göze alamadığımız okul ücreti , ravza kavakçı'nın 10 küsur yıl önce aldığı bursun sadece tl kısmının yarısı kadar.
  • ibb'den 2.1 milyon tl burs almış islamcı beyanı.
    bir de 'çalışıp burs almanın suç olduğunu bilmiyordum' demiş.
    o para ile kaç çocuk okuyor, sen okudun mezun oldun ve şimdi burs aldığın kurum için bir faydan var mı?
    hayır?
    şükran duyuyor musun? hayır!
    neden? çünkü ekrem imamoğlu kazandı. ee sana bursu ibb'mi verdi akp mi?
  • her çalışan burs alsın o zaman. kim bilir paravan bir okul ve sahte diploma almıştır
  • böyle insanlara hiçbir şey anlatılmaz. bunlar yüzsüzlüğün kitabını yazarlar. o derece dipteler.
  • ancak bir akp'linin utanmadan sıkılmadan yapabileceği bir açıklamadır.
hesabın var mı? giriş yap