• "bu eleman komik, enteresan ve keyifli bir iş yapıyor" diyorduk. zoka ile parlamıştı ama daha çok bilinsin diye arkadaşlarımıza söylüyorduk, "cuma akşamı var, haftaici tekrarı var" diye program akışını anlatıyorduk. kulaktan kulağa yayılan bu adamın meşhur olmasını sağlayan ise bizim gibi izleyip komik bulan cem yılmaz'ın gelip skecinde oynaması olmuştu.

lakin, besle kargayı oysun gözünü gerçek oldu.

hasan can kaya'yı babam izlesin, bir daha beraber tv izlemem. hele cem yılmaz karşısında tercih etsin, aynı odaya girmem. o kadar yani.
  • sahani meshur eden cem yilmaz.
    nankorluk etmesi normal.

cem yilmaz ile bu iste bileginin hakkiyla ilerleyen tek insan ata demirer benim icin.
  • ikisini toplasan 1 cem yılmaz etmez.
  • skimsonik komedyen skimsonik komedyenin dostudur.
  • en güçlüye karşı güçsüzlerin ittifak çabasıdır. bir nevi küçük balıkların birleşip büyük balığa karşı durması. ama kural; büyük balık küçük balığı yer.

ayrıca bir gerçek var ki ittifak halindekilerin birinin programları uzun süreli tiktok videosu, diğerinin de filmleri uzun metrajlı tiktok videosudur.
  • ilkokul çocukları kendilerine gülüyor şu an.

ayrıca recep ivedik’i kim neden ciddiye alsın ki?
  • cem yılmaz'ın ali baba ve 7 cüceler filminden itibaren başlayan süreçte rezalet işler yaptığını, magazinsel olarak ise son dönemde saçma sapan işlere girdiğini düşünüyorum fakat cem yılmaz'ın ölüsü yeter amk hepsine.

bu ikisi ne yapmış, ne üretmiş şimdiye kadar? şahan'ın dikkat şahan çıkabilir dışında bir tane elle tutulur işi yok. diğer eleman ise çekirdekçi tayfaya hitap ediyor zaten. bomboş muhabbet eden, seyirciye salça olan türden sunucu gibi bir şey. mehmet ali erbil bile hasan can kaya'dan eğlencelidir lan.
  • son filmi batan komedyenin, son filmi batan başka bir komedyene destek vermesi olayı.
  • bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim durumu.
145 entry daha
hesabın var mı? giriş yap