2629 entry daha
  • dünyanın en iyi ikinci sanatçısıdır. birinci tabi ki shakira. üçüncü de metallica.
  • the weeknd ve taylor swift bugün kü top 50 party starters listesinde resmen torpilliydi mtv'de. blinding lights ve shake it off ile. bu iki çok da hızlı olmayan ve asla parti başlatmayacağım şarkı taylor 3. the weeknd 1. idi. torpil resmen. bu iki şarkı anca sadece bu sanatçıların şarkıları ile oluşacak bir partide çalar bana göre.
  • i can do it with a broken heart şarkısını her gün söyleyebileceğim bir marş yapmaya karar verdim. o kadar ben ki... ve bir dönem depresyonu görmezden gelmek için sanki her gün doğum günümmüş gibi davrandığım da oldu. son albümleri ruh halimi çok iyi yansıtıyor. yalnız ilk dinlediğim günden beri safe and sound'u geçebilen bir şarkısı olmadı diğerleri arasında.
  • mainstream müzik sevmeyen bana bile kendini sevdirmiş bir müzisyen. hayranı falan değilim. ancak "dünyada en çok dinlenen / en popüler 10 şarkıcı" listesinde tek sevdiğim şarkıcı kendisi diyebilirim. her albümünde 3 - 4 tane ortalama üstü şarkı oluyor bir de kendini az tekrar ediyor. son albümü the tortured poets department hem önceki albümünden epey farklı hem de güzel örneğin.

bir de bolca söylendiği gibi epey çalışkan. hem de bazıları gibi başkalarının eserlerini seslendirme ve para kazanma robotu konumunda değil. kendisi de şarkılar üzerinde uğraşıyor, yazıyor, üretiyor. ne olursa olsun takdiri hak ediyor.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap