• yeni şafak'ın akıl almaz habercilik başarısı, ben bu habere şapka çıkarırım arkadaş!

haber linki

o zamlar falan ne ki, halimize şükredelim. türkiye doğalgaz ucuzluğunda dünya üçüncüsü, elektrik ucuzluğunda dünya yedincisiymiş. zamlar yüzünden boşuna kendimizi fakir hissetmişiz meğerse!

ya hu zamlar falan neyse de, en çok bu dalga geçmeler kanıma dokunuyor...

edit: bunlar da haberlerin görselleri, silerler falan şimdi.

görsel
    görsel
  • yine tl'yi euro'ya çevirip ucuz denilmiş akıl alır gibi değil :)))
  • euro olarak hesap yapılmış , maaşları euroyla mı alıyor millet yahu.
  • https://www.youtube.com/…l4&ab_channel=güldürgüldür

buna zamanında güldük ama gerçekten bu medya kuruluşlarında haber toplantıları bu şekilde yapılıyor sanırım.
  • zaten bu tip haberler idrak seviyesi yüksek insanlar için değil.

okuduğunda
    -zam geldi diyorsun da, bah en ucuz ülkeymişiz yeğenim. ehonomimiz çoh eyi. şükredin nankör olmayın.
    diyecek tabanları için.
  • türkiye dünya pazarında en ucuz bir ülkelerden. demokrasi hiç olmayan bir çok ülkeden bile ucuz. fakirliğin boyutunu görebilmek için bu bile yeterli.
  • ama biz euro ile maaş almıyoruz ki.
  • bir keresinde yeni şafak tv'de geğirik sesi çıkmıştı. şu ana kadar kendi medya organlarındaki en mantıklı sesti. çünkü en azından insan metabolizması göz önüne alındığında bir mantığı vardı.

eyyorumlamam bu kadar.
  • bardağın dolu tarafına bakan bir gazetecilik örneği. tebrik ederim kendilerini. moral ve motivasyona, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç olan bu günlerde milli bir gazete olduklarını tekrar kanıtladılar.

edit: ironiden anlamayanı bir zahmet dışarı alalım
  • ben 32.likten daha önde bir sıralama okumadım haber içeriğinde. demek ki sondaki rakam önemli değil
hesabın var mı? giriş yap