• rakibine böyle bir şans verirsen boyle yenilirsin.
    yahu bekle son saniye kala at o şutu girerse kazanirsin girmezse uzadi zaten maç.
    koskoca adamlar bunun hesabini nasil yapamaz aklim almiyor.
  • maçı kaybetmekten daha çok kostas yavşağının sayıyı atar atmaz soyunma odasına kaçması üzdü. 2017'deki efsane kadronun ve 5 yıl oynadığın bu şubenin bir parçası olarak kaybettiğimiz hangi maçta seyircinin sahaya indiğini gördün de kaçıyorsun.

denize doğru koşmak genlerinizde var amk.

maç editi: bu başlığa yazmıştım, bu maçı kaybedip 4. maçı alacağız ve seri pire'de bitecek. orada artık allah kerim.
  • aslında futbol seyircisi olup bu maçla ilgili yorum yapmaya gelen sahada rakip, dışarıda dost arkadaşlara 1 2 açıklama yapma ihtiyacı hissettim:
    - olympiakos normal sezon lideri. fenerbahçe ise 8 yani son sıradan girdi.
    - olympiakos sezon içinde oynanan 2 maçta fb yi silindir gibi ezip geçmişti.
    - fb nin 3 adet as oyuncusu şu anda sakat durumda. scottie wilbekin, nemanja bjelica ve devin booker. bunlara 2 adam daha ekle eurolig takımı kurulur.
    - tyler dorsey sezon arasında wilbekin sakatlığı nedeniyle takıma katılmıştı. ara transfer yani
    - o üçlüğü nasıl atar dediğiniz sasha vezenkov seneye büyük ihtimalle nba yolcusu olan bir yıldız
    - her şeye rağmen seride 1 maç alan, birini son saniye basketi ile kaybeden fenerbahçe.
    sorum şu, neden üzülüp karalar bağlayalım? bu takıma hakkım helal olsun bu sezon
  • sadece fenerbahcenin basına gelebilecek şekilde can yakıcı bir sonuc oldu. valla yazık ya. çok üzücü mücadeleye yazık oldu
  • taraftarın tamamen sarı giyinip ayakta seyretmesi ve fenerbahçe'nin aleyhine çalınan veya çalınmayan her düdükte hakemleri sağır edene kadar tepki göstermesi gereken maç.

bu takım 16-17 sayılardan bile geri dönüp maç alabilen bir takım, bunu da unutmayın. maçın sonuna kadar kayıtsız ve şartsız desteklemeye devam edin. takım sizi degil, siz takımı motive edeceksiniz.

fenerbahçe beko'nun en büyük eksiği ne guard, ne de pivot, bu sene euroleague'in en uyuz taraftarına sahibiz. umarım playofflarda biraz silkinip, kendilerine gelirler.
  • ulan sloukas ulan sloukas. bisey de yazamiyorum herifi sevdigimden.

acayip uzdu.
  • fenerbahçe'nin son saniye üçlüğüyle kaybettiği maç.

molada son savunma çizilirken, dönüşte tribünde biri "ah vah" deyip sağlık ekibini tribünlere istedi, takım tam sahaya dönüyordu, "ne oluyor?" dediler, talimatı alan oyuncuların kafalar karıştı.

birkaç dakika önce de, süre dolduktan sonra attığımız üçlükten sonra saha kenarında sandalyede oturan bir toroman evladı hakemi dövecek gibi ayağa fırladı, hakem buna bakınca sandalyeye saklandı, yanındaki adam hakemi sakinleştirmeye çalıştı.

sevilla maçından sonra da gördük ki, fenerbahçe'nin en büyük düşmanı "taraftarım" diyen, ancak ne idüğü belirsiz, ali koç döneminde peydahlanan bu tip boş beleş kişiler.
  • fener dayanamaz üçlük yer dedim ve soloukas yunanistan'dan salladı girdi. kardeş bir önceki hücumda, rakip top kaybetmiş galibiyet ayağına gelmiş, guduric niye kullanmıyorsun son saniyeye kadar hakkını ? niye rakibe süre bırakıyorsun ? birde üçlük atınca ben burdayım diyor, al soloukas'da orda işte.
  • büyük favori denen oly'yi ballı iki üçlükle elimizden kaçırdığımız maç.
    maçın özeti: jekiri: +11, --- motley: -12
    ikisini toplayınca maç sonucu -1 çıkıyor zaten.

bu arada sloukas'ın son basketle sahadan kaçması karaktersizlikti. o, bu salonda senelerce oynamış. arkadaşları kaçsa, onun onları engellemesi lazımdı. sonradan kendi geldi galiba ama kırdığı potun farkında olduğu yüzünden okunuyordu.

onun dışında oynanan üç maça bakarsak oly'den iyi mücadele ediyoruz. her şeye rağmen çatır çatır oynuyoruz ve ben şu serideki oyunumuzdan ve mücadele düzeyinden memnunum. şu an 2-1 önde olmamız işten değildi.

bu iş bitmedi. cuma kazanıp işi 5. maça götüreceğiz. aynı mücadeleyi orda da sürdürdüğümüzde en kötü bu akşamki ballı bir üçlüğe kalır iş. belki de atan bu sefer biz oluruz. daha iyi durumda o topa da kalmayabilir tabii... ama önce cuma kazanalım...
  • itoudis’in edwards’ı kullanmaktan vazgeçmemesi gereken bir maç. wilbekin’in dönüşünden bağımsız olarak muhakkak sahaya atıp onun ‘microwave’ gücünden yararlanmalı. tüm sene itilip kakılmasına rağmen sezonun en kritik bölümünde sezonu döndürecek katkıyı yaptı. artık harcama şu çocuğu.
hesabın var mı? giriş yap