168 entry daha
  • (bkz: #163765056)

they/them olan vegan ve queer olan bir sahisin anlattigi hikaye.

hos geldin feridun abi diyoruz.
  • öncelikle vuruşmak tabiri hiç hoşuma gitmemekle, çok da olumsuz karşılamadığım bir durumdur.

şampuan önemli mevzu. herkesin hangi şampuanı kullandığı bilinsin! akkoyun karakoyun belli olsun!
  • bu bilgiler gerçek hayatta bizim ne işimize yarayacak?
    kadının e-devletini vermediğin kalmış bize!
    şişko perihana gitsek tanırız artık bu ablayı.
  • vuruşmak.. lafa bak. vuruşmak..

böyle sofralara meze olan kızlaradır sözüm; al abi, arkandan böyle diyorlar. hiç mi kendine saygın yok gidip böyle tiplerle yatıyorsun?

1 değil 15 tane malafatım olsa bir tanesini şey etmem bu dişi maymunlara, beter olsunlar amk
  • troll mroll, gerçek de olabilir. işte bu yüzden, sözlüklerde sikindirik vukuatları olmadığından emin olmadığım heriflerle vuruşmuyorum. bilmem ne yazılım kod mühendisiymiş de, helsinki'ye sürtmeye gitmiş de, yok kızın eşyalarını atacakmış da. 5 gün asla yıkansa da çıkmayan ruj icat edeceğim inadına... alt tarafına bakıp bakıp kudursun feridun aq.
  • 5. de çeyizini getirir. gayet makul
  • kardeş sen insan kaynakları uzmanlığından hekimliğe kadar yükselen kariyer sahibi adamsın, bunlar senin için fasa fiso aşarsın bunu da.
  • bergamotlu güzel yazıyorsun
  • vuruşmak ne yahu, türkçenin anasını s…..tiniz
  • dört defa vuruşmaktan ziyade günde kaç vuruşma olduğuna bakmak lazım yani konuyu 4'e bölmüşlerse beraber geçirilen 4 gün demek devamında 15 gün olabilor demektir ki bu sürede saçını hacı şakir dayıyla yıkamak yerine şampuanını getirmesi gayet normal. şampuanını getirdi yazdığına göre konu en az 2'ye bölünmüş demektir, vuruşma şiddetine bağlı olarak gelecek vuruşmalar için yanında tedarikli gelen kızın aynı özeni kondomda da göstermesini diliyorum. ayrıca şampuan getirmişken havlu getirmemek olmaz, tarak getirmemek hiç mi hiç olmaz abi diş fırçasız asla olmaz, bu ay yetecek kadar yolluk yapmaması mucize.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap