• travis scottin rodeo albumunde bulunan efsane şarki.
  • mektuplarin uzerinde olmasi isteniyorsa, alici kismina yazilabilecek posta kodu.
  • --- spoiler ---

s01e12 bölümünde yapılan dr dre-phd espirisi ile hard diskte bulunan 12 bölüme birden shiftdelete hakkı tanıyan dizi. o kadar da muhabbet yaptılar yok içerdeki kobe miydi yok dr dre'ye veda et, bari birini gösterseydiniz de bir hafta daha dursaydı bilgisayarın belleğinde. zaten kendi beynimden siliyorum her hafta.

--- spoiler ---
  • mehmet ali erbil'li, seda sayan'lı, kibariye'li filmlerin hababam sınıfı adını kullanmaları ne kadar ayıp ve yazıksa, bu dizinin adının 90210 olması da bir o kadar ayıp ve yazıktır.
  • naomi gibi muhteşem bir kadın için birbirinden berbat storyline'lar yazan senaristleri olan dizidir. (bok gibi zengin hatun event planner olup milletin ağız kokusunu çekecek? gerçekten mi? preston meselesi ayrıca saçma sapandı.. hele ki son bölümde max gerzeğinin yine ortaya çıkması.. max? seriously??)

ayrıca o ne silver'mış lan?! dizideki bütün ana erkek karakterlerle yattı, yetmedi hepsi kıza aşık oldular. hatta düşününce dizideki gay karakter de zamanında bununla gayet ciddi bir ilişki yaşamıştı. şahsen dizi senaristinin de kendisine aşık olduğunu düşünüyorum.

güya olaylar çakma brenda & brendon (annie & wilson) etrafında dönüyor - annie'nin storyline'ları da en az naomi'ninkiler kadar kötü, wilson zaten bir kaç bölümdür ortada yok - bir de eşek gözlü (hehe ve kulaklı) adriana ve sümsük ivy var ki burada değinmek bile gereksiz.. oldu olacak silver ve ona aşık adamlar olarak değiştirsinler dizinin adını da kimseyi kandırmasak.
  • fantastik bir kliple gelmiş travis scott ve kacy hill ortaklığı.

klibi
  • özellikle ikinci yarısı cennetten çıkmış gibi duran travis scott şarkısı. mike dean'den beklenir böyle şeyler. travis'in de en iyi şarkısı budur.
  • manyak bir travis scott şarkısı,alıp uzaklara götürür.
  • brendanın güzel hatrı için öyle böyle onbirinci bölümüne ulaştığım vakit kaybı. yeni nesil bebelere hiç bişi demiyorum, her dizide aynı rolü tekrarlayan niptaktaki kız hariç. hele başrole layık gördükleri cızırtı hatun, hala uyuz olduğum kelly kadar bile olamaz.
    kellyde ayrı bir salaklık unsuru zaten. bu kadar tiksindiğim bir karakterin çıka çıka nerdeyse meslektaşım oluvermesi kaderin oyunu mu yoksa? ilk bölümlerde daha pespayeydi şimdi biraz saçını falan katlı kestirmiş ama hala aynı mal surat ifadesi.
    anne baba ayrı bi itici zaten, obama'ya yağlama olsun diye zenci evlatlık edinmeleri daha da eğreti durmuş. asıl eğreti duran 26 yaşında birinin hala gençlik dizileri izlemesi tabi.
    1 bilemedin 2 sezon ömür biçiyorum.
  • 2 eylül'de amerika'da yayinlanmaya baslayan 90210'un spin off'u. kelly ve brenda karakterleri diziye ilginc bir sekilde paste edilmis, izleyenleri 90'li yillara götürüp "biz bu kadar salak miydik ki bu diziyi izlediydik?" dedirten yapim. belki de bizim dublaj sanatcilari ses ve tonlamayi öyle yapmislar ki o zaman, dizi karakterlerine +50 puan iq destegi olmus.
hesabın var mı? giriş yap