1096 entry daha
  • şöyle bir video var bu seneki performansı için. lyon maçları yok, onları da hesaba katmak lazım aslında...
    https://www.youtube.com/watch?v=4ppdqjko2bk

yok takım oyunu oynamıyormuş yok bilmemne! keyif veriyor mu? veriyor!! bu tip adamlar kolay gelmiyor bizim fakirhaneye. keyfini çıkartmak lazım... seneye kalırsa iyi, ondan sonrası allah kerim... sisteme entegre etmeyi de ben düşünmeyeyim bir zahmet t.d. düşünsün. ben göz zevkime bakarım.
  • "1 sene daha kalırsan seneye şampiyonlar ligi finalinde sahada olacaksın. karar senin!"

kardeş tiner baya sağlam sanirim bir firt versene.
    vasat takim topçusudur.
  • o savunma ile asya şampiyonlar ligi belki.
  • beşiktaş'tan gidenlerin başarısız olmasını iyi bişey zannediyorsunuz ya o iş öyle değil. çünkü burada başarılı olan futbolcuda, zamanla, ligin kalite düzeyinden ya da kalitesiz oluşundan dolayı başarılı oluyorum düşüncesi oluşuyor. dolayısıyla bu adamlar gittikleri yerde başarılı olmalı ki oyuncular daha düşük rakamlara beşiktaş'a gelsin. bir süre beşiktaş okul havasına girmek zorunda, gurur yapmaya gerek yok. sonrasında oyuncusunu elinde tutar. aynı anda alt yapısına yönelir. gelen iyi isimler alt yapısı için vizyon oluşturabilir mesela. yani bu kiralama işini abartarak daha profesyonelce yapıp iyi isimleri getirebilir. böyle böyle olur bir şeyler.
    not: benfica demiş ki bunu iyi paraya satarsak bu seneki kirasını almayız ya da size başka bir oyuncu göndeririz demişler. valla bu haberlerin yalancısıyım.
  • bir troll kuyuya taş attı bakalım kaç akıllı çıkaracak.
  • bir sene daha kalırsan seneye dünya kupası finalindesin unutma. sen bilirsin.
  • besiktas ugruna birakip gidecegi samp ligi 1-2. torba takimlarinin hicbirinde ilk 11 baslayamaz.

bizim ligde is görür. avrupa ligi icin yeterlidir ama ucmaya gerek yok. benfica'da kadroya giremeyen adam avrupanin ikinci sinif bir liginde yarim sezon iyi oynadi diye kimse pesine düsmez.

"avrupanin devleri 30-40 milyona alacaklar taliscayi" diyen sinan engin, ligin basi süper kupa macindan sonra "sampiyonlukta besiktasla gs cekisir, eren derdiyok gol krali olur" demisti.

futbol görüsü kahvedeki adamdan hallice olanlarin lafina inanmayin. taliscanin su anki piyasa degeri max 12-13 milyon eurodur. zaten bu rakam 9-10 seviyesine cekilirse bjk da alir bunu. ayrica bi sene daha bizde. sakin olun.
  • kalırsan beşiktaş'ın alex'i olursun karar senin ...
    gerçi fenerbahçe'nin alex'i olmak alex'e neler kattı o da soru işareti.
  • 1 sene daha kalırsa seneye orgeneral olacaktır. karar onun!
  • uslu olup bir yıl daha kalırsan sen de şirinleri görüp daha fazla renkli düdükleyebilirsin dostum. karar senin!
3276 entry daha
hesabın var mı? giriş yap