• efesi ancak bol fıstık veya patates kızartması eşliğinde tüketebiliyorken iyiki varsın dedirten, tuborgla beraber suratımı ekşitmeden de bira içebileceğimi hissettiren, soda hissiyatlı güzel bira.
  • alkol oranı almanyadaki şişeler üzerinde yazıldığı üzere %4.9 olan biradır, pils'dir. almanyadaki beck's, türkiyedeki asimile olmuş kardeşine göre daha net şerbetçi otu kokusu vermektedir. bu kokuyu parfüm olarak çıkarsalar olacakları düşünmek dahi istemiyorum. maymun olur, kul köle olur millet.
  • bir türlü alman birası olduğuna inanamadığım biradır. birasıyla meşhur almanlar, bu birayla gurur duyuyorlarsa; hayatlarında bira içmemişler demektir. çok da özel bir lezzet değildir yani.
  • bir seferde kafaya dikip şişesini içebildiğim, içerken de çok büyük zevk aldığım hafif biradır kendisi, çok seviyorum, aşığım, ciddi düşünüyorum kendisiyle.

edit: kendimce hayırlı bir karar verip alkolü bıraktım ama eğer birgün başlarsam bu beck's için olabilir.
  • almanya'nın bremen eyaletinin birası. üzerindeki anahtar amblemi de yine bremen eyaletinin simgesidir. ayrıca şu sıralar içmekten en çok keyif aldığım biradır kendileri.
  • 33'lük yesil sisesi, cocukluk askim efes tombul sisenin yerini almistir.
  • dün the hall da süper bir 70 ler partisi gerçekleştiren bira. sloganları ise bir başka süper; uykuya ve cover müziğe hayır diyenlerin partisi.
  • ankara'da 7 lira civarındayken, bolu'da dilan pub'da 4,5 tl'dir.
  • yaz sıcağında buzluktan indirilen, donmaya yüz tutmuş 33'lük yeşil şişenin lezzeti gibisi yoktur. ayrıca bir şişeyi tek seferde içmenize olanak da sağlar.
  • bildiğin ton baliğı tadında bira.
hesabın var mı? giriş yap