137 entry daha
  • note 2, evet duygusal bagim var telefonumla 1 ay sonra 4 yil olacak dolu dolu 4 yil. kalemi kaybolsa da ekrani kirilsa da halen tas gibi calisiyor. en kral oyunu, uygulamayi hic zorlanmadan aciyor. seviyorum seni note 2.
  • (bkz: htc wildfire s) ile 8 yılı bitirdiğimden götümle güldüğüm başlıktır.

kapitalizmin köküne kibrit suyu dökme eylemidir.

whatsapp, opera web tarayıcı, bi ton ıvır zıvır program yüklü.

inanmayacaksınız biliyorum ama halen daha orijinal bataryayı kullanıyorum. fabrikada takılan batarya diyorum aloo...

bi ara 3500 mah olduğunu iddia eden kalın bi bataryayı arada 3 sene kullandım ama, plastik kapağı kırıldığından emekli ettim onu. batarya büyük olduğundan ekstra kapakla gelmişti.

her türlü işimi görüyor.

rom atma olayını bi çözersem android 4.4.4 e çıkacak da bi beceremedim anasını satayım.
  • gayet makuldür, maaşımın onda birini gidip iphone 7 plus'a veremem.
  • galaxy s3 mini ile 5. yılım.
  • türkiye ekonomisine darbe vurur.
  • tasarruflu insandır. türkiye gibi elektronik ürünlerin pahalı olduğu ülkede 3 kuruş maaşını göt kadar bir şeye heba etmek istemiyordur. ilk çıktığı zamanlar gm discoveryi almıştım geçen yaz iphone se ye geçtim tahminlerime göre iphone 10s felan çıktığı zaman değiştiririm telefonu.

edit: bugün iphone 11 aldım.
  • koltan gibi cep telefonu üretimine lazım madenleri afrika'da çıkaranların çoğu işçi değil köledir. foxconn gibi cep telefonlarını birleştiren çinli firmaların sıradan atölyeleri değil pencerelerinin altına işçiler intihar edemesin diye ağlarla kaplanmış hapishaneleri vardır.

samsung'dan, iphone'dan değil de benden duyun: yapabilirsiniz. bir telefonu 5 sene, hatta 10 sene kullanabilirsiniz. yeter ki bu alete eş dosta hava atma kalemi olarak değil ihtiyaçlarınızı karşılama çerçevesinde bakın. kendimden örnek: 2008'de üretilmiş bir tuşlu nokia var elimde. ben 2009'da 10 sene kullanma dileğiyle aldım. aradan geçen zamanda iki kere falan tamire girdi çıktı, halen cayır cayır çalışıyor. 5 megapiksel kamerasından flaşlı, otofokuslu resim de çekiyorum; opera browser ile internette de geziyorum; istersem whatsapp facebook indirip kurabiliyorum; içinde sözlükleri, haritaları var; pdf'leri açabilme ve xhtml formatında yazı yazma olanağı var...

ha iki sene önce aldığınız akıllı telefon artık habire sorunlar mı çıkarıyor? yetkili servis astronomik masraflar mı söylüyor? kullandığınız uygulamaların yeni sürümleri telefonunuza uyumsuz mu? bunlar, yeni telefon almaya değil artık telefon almamaya yönelten şeyler olmalı esasında; çünkü elinizdeki telefon hala gümbür gümbür çalışabilirken bir noktadan sonra kasten ıskartaya çıkarılıyor üretici firmanın planıyla. (bkz: planlı eskitme)
  • annemin nokia 1110 u 11-10 seneden beri çalışmaktadır.
  • teknolojiye yetişmek mümkün olmadığından elde olanla gidilebilecek son noktaya gidilmesidir. en son discoveryi 3 yıl kullandıktan sonra telefon perte çıktıktan sonra değiştirdim. perte çıkmaya en müsait telefon. şimdiki ayfon olduğundan dolayı hedef +6.
  • iphone 4s ve 5buçuk yıl ile içinde bulunduğum gruptur. güncelleme yapınca telefonun yavaşlayacağını bildiğimden en son ios 7 de bıraktım, muhtemelen 6 yıl civarında tekrar bir telefonla değiştiririm..
59 entry daha
hesabın var mı? giriş yap