42607 entry daha
  • bu devirde aileden zengin değilsen, insan gibi bir hayat yaşama şansın sıfıra yakın. çünkü maaşlı bir işte çalışarak sermaye birikimi yapabilmek imkansıza yakın.
    kripto 21. yüzyılda insanlığa sunulan nadide finansal özgürlük imkanlarından biri.
    özgür olamayanlar ise, 8-5 çalışmaya hayatlarının sonuna kadar devam edecek.
  • graysale ve blacrock al gülüm ver gülüm izlediğim kadarıyla. merkeziyetsiz dedikleri piyasayı sike sike merkezileştirdiler. abd borsaları açılırken gelen etf adı altında adamlar malları takas ediyorlar. ve yine izlediğim kadarıyla bitcoin özelinde değer unsurunu hiç olmadığı kadar itibarlı yeniden yaratıyorlar. ve yine izlediğim kadarıyla bitcoin ile kriptonun net olarak ayrışmasını istiyorlar. kriptoları tamamen çöp olarak görüyorlar. piyasaya gelen paranın bitcoine değil kriptoya girmesinden de oldukça rahatsızlar. bu ne demek? piyasa yapıcı kriptoları sikip öldürüne kadar bitcoin gerçek rallisine başlamayacak.
  • https://youtu.be/cp6eyiqcpsw?si=ykknlqwces0dvzfh

bitcoin, bir yatırım aracı değildir.
    bitcoin, nesiller boyu zenginliktir.
  • bugün verimli bir gün oldu. oyna devam.

görsel
    görsel
  • uzun suredir spot altcoin alimi yapmiyorum. bence hepsi çôp ama yeni bir mal buldum ve dca alım yapmaya değer gibi. ben mal oldugum için blok aldim kafa yorasim gelmedi. çok da umurumda değil zaten bu aralar kaşıntı var. malin adı quilibrium; blockchain vs. değil farklı bir yapısı ve hikayesi var. projenin sahibi kız ~200iq ve bariz taşaklı. şahsen ben kız zekasına göre güzel diye aldim lmao. bizde yatirim parametreleri bu şekilde beyefendilik arayan bist'e gitsin. neyse malın balinasi cok, mali yikan cok olur. yani fiyati kesin düşer bence. şöyle dca yaparak mallanip long-term tutmalik okutmalik bişeye benziyor. b/k da cikabilir tabi bilemem. turkler falan gram bahsetmemiş. taptaze olay.
  • güncelleme:

görsel
    görsel

çünkü biz aşkta kaybettiğimiz gün kumara
    başladık.

(bkz: #164407016)

görsel
    görsel
  • ezme hepsini kahpe cocugu ezme.

abd enflasyon verisi beklenti dahilinde yillik 3.4 cekirdek enflasyonsa yuzde 3.6 gelince tum piyasalar yeşillendi ve bitcoin 61.200 dolardan 64.800 dolara cikti digerlerini zorla cikardi ezdi gecti yine hepsini.

ciksa da izin vermiyor duserken de yikip geçiyor.

görsel
    görsel

guncelleme.

çıldırdılar iyice altcoinleri ezmek cikartmamak için btcdom vadeli 2580 dolar gordu.

görsel
  • bu vergidir, regülasyondur ıvır zıvırdır yıllardır her boğa öncesi gündeme düşer boğada konuşulur sonra ayı gelir btc anasının şeyine düşünce gündemden kalkar. vergi falan gelmez öyle bir şey yok. sadece tr de ofis açtırırlar alım satımdan alırlarsa alırlar yoksa çekerim soğuk cüzdanıma şeyimin keyfine yani
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap