• an itibariyle başlattığım kampanya.

bu nedir hocam?

debe editi:
    sayın kıymetli, devletli, haşmetli kanzuk ve sözlük yönetimi, bu kadar suser durumdan rahatsız olduğunu söylemiş. eski temaya dönüş için bir seçenek sunsanız insanlara fena olmaz sanki.

ankete de bir oy verelim (bkz: #58819875)

sözlüğün eski muhteşem günlerinden bir kare
    foto için @allah standarttan ayirmasin' a teşekkürler.

konuyla ilgili güzel bir entry

bir yazarın çözüm önerileri

anket devam ediyor

--- spoiler ---

1. eski tema daha güzeldi
    4591 votes (85%)
    2. yeni tema daha güzel
    812 votes (15%)
    5403 total votes

--- spoiler ---

bir çözüm yolu daha (bkz: ekşi normalleştirici/@sahtepetrucci)
  • beyler , bayanlar .. an itibariyle ekşi sözlük ne olduğunu hiçbirimizin anlamadığı ve birçoğumuzun sevmediği bir tasarıma dönmüş durumda..

el atın , destek verin , kanzuk'a isyanınızı başlık altından dile getirin..

eski tasarımı geri alalım

haydi romalılar ! vakit bu vakittir !
  • (bkz: up)
  • desteklediğim kampanya.

o değil fav veremiyorum,yazara mesaj atamıyorum.yazdıklarımı editleyemiyorum ya da silemiyorum üstüne bir başlıktaki tüm yazılanları okuyamıyorum.ikinci üçüncü sayfa olayı yok.

bembeyaz tema olayı çok kötü.bari biraz grileştirseler ve dediğim özellikler geri gelse yine razıyım yeni temaya.

edit:fav,edit,silme ve başlıktaki sayfa problemleri düzeldi.aşırı beyazlık sorununu da gece görünümü ile idare etmeye çalışıyorum.
  • alışmak sevmekten daha zor geliyorrr
  • tutmayacak kampanyadır. hala daha entry numaraları geri gelmedi, o kadar yazdık.
    change.org'dan falan imza mı toplasak?
  • hiç gerek yoktur. nasıl bir önceki değişimden bi kaç hafta sonra gözler yeni tasarıma alışmışsa buna da alışacaktır. bu kadar uğraşmışlar boşuna gitmesin bari*
  • katılıyor ve destekliyorum! en azından bize sorulmalıydı. anket manket, bilemiyorum şimdi, sinirden aklıma daha yaratıcı bir çözüm gelmedi.
  • kısmen katıldığım bir istek bu... aslında direkt eski sözlük tasarımı gelmese dahi mevcut tasarımda; puntoların küçültülmesi, sol frame'in sola kaydırılması, yazılar arasındaki boşluğun küçültülmesi, sağdaki videoların daha fazla sağa kaydırılması gibi değişikliklerle oldukça güzel bir sözlük elde edebiliriz. hoş bu değişiklikler uygulansa aşağı yukarı eski sözlük tasarımına dönmüş olacağız...

peki o zaman...

sebebi neydi ki!?
hesabın var mı? giriş yap