• evet arkadaşlar elon musk abimiz,ted konferans başkanı chris anderson ile yayınlanan bir video röportajında,bir evinin olmadığını ve arkadaşlarının boş odalarında kaldığını, ayrıca tatil de yapmadığını, zamandan tasarruf etmek için bir uçağa sahip olduğunu söylemiş.

hatta musk'ın sevgilisi olan grimes da vanity fair ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, musk'un "bazen yoksulluk sınırının altında" yaşadığını ve yatağı delik olmasına rağmen yenisini almayı reddettiğini söylemiş.

ulan mars'ta koloni kurmayı düşünen adamın hayatına bak ya. cimri herif biz de seni adam diye dinliyoruz görünce.
  • tek serveti bir tane yüzüktür.
  • resmen dalga geçiyor herif. milyarder olacaksın ama bir evin bile olmayacak? çocukların olacak ama bir evin bile olmayacak? mantıklı mı sizce?
  • hehe,

şu yalancilari s*kseler kucaktan inmeyecek bir abimiz daha.
  • sanki, var olan gayrimenkullerini nakite çevirdiği için olabilir gibi geldi bana daha çok. işin komik yani adam yatırım için taşınmazlarını likite çeviriyor ve bundan da bir evim bile yok acınması yapıp felsefe yaratıyor ya.

arkadaşlarının evlerinde de sevgilisi ile çocuk yapmışlığı vardır kendisinin özetlersek.

not: delik yatak konusuna girmek istemiyorum, ama bu konu hakkında grimes kendi kendisine bir sorgulama içine girebilir diye düşünüyorum.
  • ben en çok buna haluk levent'in verdiği cevaba güldüm. "hadi ahbap ailesi. arkadaşa bi ev bulalım" diye cevap vermiş.
  • abilerim ablalarım yanlış anlamayın, ben dilenci değilim
  • ekşi sözlük olarak yardım kampanyası başlatmamız gerektiğini düşündüğüm açıklamadır.
  • vergi vermemek içindir. o ve onun gibiler kendilerini borçlu gösteriyordur zaten.
hesabın var mı? giriş yap