• mübalağa sanatını sen mi buldun?
  • trafik ışıkların yanmasını beklediğim sırada gencin biri "pardon" dedi, buyrun deyince de;
    "enerjiniz çok güzel, gününüz de güzel olsun" deyip yoluna devam etti.

neye istinaden öyle dedi bilemiyorum.
    ya da rastgele birini mutlu etmek istemiş de olabilir.
    her neyse hem şaşırttı hem mutlu etti.
  • senle tanıştıktan sonra antidepresan ilaçlarını kullanmayı bıraktım.

tabi bu iltifattan sonra işler yürümedi. * eskisi gibi görüşmüyoruz o yüzden boş bir iltifat mıydı yoksa antidepresan kullanmayı bıraktı mı cidden bilemiyorum.
  • senin gibi bilgili, insanın ufkunu açan farklı hissettiren bi kadın..

ehline (görebilene) denk gelirse insan her daim inci mercan arkadaşlar.
  • az önce arkadaşımı aradım ve bana "seni fizik hocamla tanıştırayım" diyerek pat diye ekranı birine çevirdi. ve pek sevgili fizik hocası merhaba demeden "inanmıyorum saçların ne güzel! rengine bayıldım" dedi. hatta sonra abartıp saçlarını salsana bi, simdide yana at! şimdi şöyle diye diye sağolsunlar her açıdan baktılar bana ve saçlarıma.* saç rengini sevemeyen benim için, ısınayım diye evren bu tür şeyler çıkarıyor galiba karşıma. bir de çok geç de olsa, ilk defa bir fizik hocasına karşı sempati besledim hayatımda. *

ama asıl takıldığım mevzu, insan onca yıl sonra lisedeki fizik hocasıyla nasıl buluşup takılır yahu.
  • bugün diş taşı işlemi nedeniyle gittiğim dış hekiminin temizlik esnasında tel tedavisi gördünüz mü diye sorması.
  • arşimet gibi çocuksun.
  • benim bu hayattaki tek gayem seni güldürmek zaten.
  • sabah sabah yeni başladığım hastanemdeki teknisyenimle yaşadığımız diyaloğu örnek gösterebilirim, sırıtıp duruyorum*

çalışırken, 90'lar şarkısı çalmaya başladı.

t: hocam siz tabii bilmezsiniz, bu şarkı çok güzeldir
    b: bilmez olur muyum, çocukluğumun şarkısı bayılırım.
    t: nasıl yani, hocam siz kaçlısınız ki?
    b:86'lıyım, 40'a yaklaştım.
    t: ben sizi 92-93'lüdür en fazla sanıyordum.*

20'li yaşlarımı olduğumdan 5 yaş büyük göstererek geçiren ben, şu ana da şahit oldum ya, benim için bir milattır. ağlamıyorum, gözüme botoks, cilt bakımı ve mezoterapi kaçtı.*
  • çok iyi koşuyorsun
hesabın var mı? giriş yap