• biri de hic gorunmemektir diye devam edecek soz.
  • "erkekligin onda dokuzu kacmaktir, onda biri daha hizli kacmaktir" diye soylenegelirdi bu soz vaktiyle..
  • "erkek" tanımlamasının en özet hali.

gösterip vermeyen erkek modelidir.
    oysa her kaçan balık büyük olmaz! bilmezler...
  • erkeklerin ne zaman ki bir yetişkin gibi davranmaları gerekir, işte o zaman ortaya çıkan,

karşı cinsi tavlamak, üremek, birleşmek için her türlü sözü kullanmaktan çekinmeyen erkeklerin, iş, son noktayı koymak olunca en çok tercih ettiği eylemdir.

telefonu açıp; (ya da yüzüne karşı -ki bu kadar da büyük mucize beklemeyelim) "ben seni istemiyorum" demek yerine, dünyada akla hayale gelmeyecek yalan dolana bir yenisini daha ekleyip köşe bucak saklanması şeklinde de ortaya çıkabilir.

geri kalan onda birlik kısımlarını da tembelliklerine ithaf ediyorum.

"barikatta dövüşmek" falan tüm bunlar kadınlar için söylenmiştir. kesin...

ayrıca buraya not düşüp, böyle olmayan erkekleri tenzih ediyorum falan dememe gerek yok zannımca. zira bu entryi üzerine alınan erkekler için işkilli büzük dingilder diyorum. kaldı ki kendilerinden bir ton mesaj gelecektir. buyursunlar.

üzerine alınmayan hatta belki hak veren erkek, evet seni bekliyorum.
    :)
  • her on erkekten birinin kaçmayacağını varsayan dar önerme. oysa, bir de kaçmak yiğitliğin şanından diye bir laf var mıydı bilemedim, olsa da olmasa da...
  • zamanında çok tutulmuş saçma bir laf.

kaçmak ayıp değildir. kaçan erkek erkek değildir falan diye gaz vermeye çalışanları sallamayın. erkek ne zaman kaçacağını iyi bilmeli

yolunu kesip bıçak mı çektiler? kaç.
    bir araç seni taciz mi ediyor? hiç uğraşma aç gazı kaç.
    gece girdiğin sokaktaki tipler tekin gözükmüyor mu? hemen geri vites.
    takıldığın hatun annemler seninle tanışmak istiyor mu dedi? run.

bu ve benzeri durumlarda kaçmayıp şu an aramızda olmayan erkekler için bir dakikalık saygı duruşu.
  • geri kalan kısmı daha hızlı kaçmaktır
  • doğrudur, korkusuz adam aptal adamdır.
hesabın var mı? giriş yap