4 entry daha
  • karşısındaki kadının başarıları karşısında kendi başarılarını övmeye başlaması.
    hoşlandığı kadına karşı adım atamaması.
  • --- spoiler ---

bir kızla buluşmak için arkadaşlarıyla önceden planlanmış etkinliği satması.
    --- spoiler ---

çok doğru. ben daha bir kadın için planını satmayan erkeğe denk gelmedim. alfa takılıyoruz diyorlar ama hikaye.(erkeğim)

-aldığı yüksek maaşı daha az kazananların yanında yetmiyor diye anlatan erkek net eziktir.
  • kadınları aşağılaması, hakaret etmesi ve cinsel anlamda aç olması.

edit: cinsel anlamda açlık tanımlamasına açıklık getirmezsem, ekşinin seks filozofları beni yiyecek gibii.

cinsel açlık bu ülkede öyle bir safhada ki damacana s*ken, kapı zili yalayan insanlar gördük. bu bir açlık ve eziklik değil mi ?
  • malını mülkünü övmesi. kendilerini yükseltmek ve çiftleşme aşamasında avantajlı olmak için evrimin ilk basamağındaki taktikleri kullanıyorlar hala.
  • en ufak bir sorunla karşılaştığında, çare bulmaya çalışmak yerine, üzerinden atmak için bahaneler bulması, bulmaya çalışması.
  • -alakasız konuları getirip paraya bağlamak
    -kadınlara düşkünlük
    diyebileceğim belirtilerdir.

ikiside 'bak ezik değilim para kazanıyorum ve kadınlarla birlikte oluyorum o zaman varım.' görüntüsü vermek için yapılan eylemlerdir. bir er kişide bunlar çok fazla dile getiriliyorsa biraz kazarsanız elinize geçen tek şey kocaman bir eziklik duygusu olur. neden ikisi diyecek olursanız ikisinin de toplum tarafından erkekliğin kuralı olarak görülmesinden kaynaklanmaktadır. erkek adam para kazanır ve sevişir.
  • böyle başlıklara yazmayı pek sevmem ama görünce kayıtsız kalamadım. bu amsalak tayfaya laf sokma fırsatını kaçıramam.

dertleşecek insan veritabanı, erkeklerden kadınlara sorular gibi başlıklara sürekli "en sıra dışı fantaziniz(?) ne?", "memeniz kaç santim" falan yazmak bu belirtilerin başında gelir.
  • bu başlık denk geldikçe arada göz atardım da yazacak birşey bulamazdım. çünkü beni ilgilendiren birşey olmazdı ve hemcinslerimi de karalamak istemezdim.
    başkalarını yazmak yerine kendim hakkında birşeyler yazmak daha dürüst olacak sanırım.

bir kız vardı, tutuldum kıza. aylarca kıvrandım konuşamadım, liseli ergen gibi karakalemlerini çizdim, eridim kül oldum.

dün yada evvelsi gün otelde bir kız vardı eli ayağı durmamıştı, alfalığın hakkını veremedim, "iyi akşamlar ben uyuyacağım" diye odama çıktım..
    duygusal olduğum şu dönemlerde değil alfa beta, alfabenin en yumuşak harflerine dönmüşüm aq ya..
    ulan bu hayat, bana bunu yaptıysa size ne yapmaz o'lum, seviyorum ya la.

gelen sorulara edit: sormayın o'lum birşey. hayatında biri varmış işte, napayım. ezik ezik çizdiğim resimlere bakıyorum işte. yıl 2005 falan olsa dj akman falan dinlerdim ya la.
  • bu başlığı siklemeyecek kadar bu konuları umursamıyor olmak da sayılır mı acaba. gram sikimde değil çünkü milletin ne düşündüğü.
  • -kadınların olduğu ortamda elli yıllık arkadaşını gömmeye çalışıp kendini yücelteceğini sanması.
    yine aynı ortamda kendine söylenen en ufak argo kelimeye normalde vermeyeceği reaksiyonu gösterip yapay sinirlenişi

-vaayy beee, diyeceğimizi tahmin ettiği konuları açmak için soru sorması
hesabın var mı? giriş yap