6918 entry daha
  • twitter dunya gundemi yikilmakta ama bu taraflarda bir ses yok henuz kendisiyle ilgili
  • bunu sevenler emre belözoğlu'na ana avrat sövüyor bende bunu anlamıyorum?

emre belözoğlu'nun bir üst versiyonu
  • tanım: giydiği formanın sonuna kadar hakkını veren, takıma verdiği büyük emekle aldığı parayı hak eden ve en önemlisi maçlarda yüreğini ortaya koyup oynayan bir aslan parçası.
  • yüreği de taşşakları kadar büyük olan reislerin reisi be kardeşim.

çarşı'yı sahaya dökmüşlüğü de vardır,
    emre'yi sahadan kovmuşluğu da.
    demirören'i takmadığı günler de olmuştur,
    volkan demirel'e sikiyle gol attığı da.

yürüyedur pitbul!
  • siz algı yönetimi yapmaya çalışan kuşları boşverin, alın bakın videonun montajlanmamış tam hali burada. adamın üzerine koşarak kaç kişi geliyor, adam ne kadar süre tepki göstermeden geri geri gidiyor, sonunda ne zaman üzerine gelenlerden birisine yumruk atıyor, bunun sonrasında polis tarafından kim koruma altına alınıyor kendi gözlerinizle görün. adam o kadar acıtmış ki zamanında brezilya'da adının karıştığı olaylar burada kuşları cik cik öttürüyor.

ekleme: ahan da bakın, hemen üstümde başka bir kuş daha cikliyor. arasında 2 metre mesafe varmış bu algı yöneticisine sorarsan. demek ki melo'nun kolu 2 metre uzayabiliyor ki vurabiliyor üzerine doğru koşan adama, dhalsim mübarek. ayrıca ibfk'lı futbolcuların çekim yapan adama saldırmasıyla bu bir mi anasını satayım? algı yönetimi çabası tamam da bu yapmaya çalıştığınız da bayağı salaklık. birinde bir haberciye sadece çekim yaptığı için saldıran futbolcular sürüsü var, diğerinde melo'nun üzerine koşan bir sürü kişiden birisine vurması. ulan melo'nun yaptığı saha dışında olsa meşru müdafaya girer, "kişinin kendisini tehlike altında hissetmesi sebebiyle reaksiyon göstermesi" adı altında çünkü üzerine doğru koşan birden fazla kişi var. en başta benzerlik kurulan örnekler nicel olarak bile benzemiyor. ya harbiden bsgçk ya...
  • felipe melo'nun yapmış olduğu hareket tipik bir meşru müdafaa haline örnektir. başakşehirli magandalarla karşılaştırılması net kötü niyetliliktir. birinde savunmasız bir kameramana 3-5 kendini sporcu zanneden magandanın saldırması vardır, diğerinde birden fazla futbolcunun melo'ya saldırması vardır. o sebeple ikisini aynı kefeye koymamak lazım.
  • olay sahada değil bundan 1 hafta önce bir futbolcunun meloya maymun deyip ırköılık yapmasıyla başladı.
  • videonun orjinalinde de kimseye vurduğunu göremediğim futebolcu. izledim 40 metre geri geri kaçıp polislerin arkasına saklanıyor.

not: tinerciyim. sentetik kullanıyorum.
  • roma galatasaray maçında galatasaray'da olsaydı acaba ne olurdu diye ara ara düşünürüm.

ben en az 2-3 polisi haşat ederdi diyorum.
1881 entry daha
hesabın var mı? giriş yap