aynı isimde "gibi" başlığı da var
  • şu an ne hissediyorum bilmiyorum şadan beni bitirdi kanımı emdi kustum kusacağım. benim hayatımın bir döneminde böyle bir adam vardı bunlardan iyilikle kurtulamıyorsun artık açık açık siktir git demek zorunda kaldım ve o şekilde kurtuldum çünkü anlatı şeye abi boş konuşuyorsun ne bilim öyle değil desen başka bir hikaye daha çıkarıyordu inanılmazzz bir bölümdü bittim.

not: imla imla imla
  • hiç izlememiş olmayı isterdim, daha önce hiç izlememiş insanlar için üzüldüğüm de doğrudur. bir yandan şanslı olarakta görüyorum kendilerini
  • ilkkanin kızlara "kabaliğimi mağdur görün" dedikten ve kızlar çıktiktan sonra içine sinmeyip boşluğa doğru özür dilemesi tabiki mağdur değil mazur görün olacaktı demesi daha da ötesi bu kafa karışıklığınin nedenlerini açıklama sekansi.. her detayı muhteşem
  • son sezon bir önceki iki sezondan daha iyi bölümler çıkararak devam ediyor. ilk sezonların efsane bölümlerine neredeyse ulaşacak seviyede çok hoş tat bırakan bölümlerden biriydi son bölümde.

dizi tarihinde sezonlar ilerledikçe genelde eskiyi aratır gibi'de ise eskiyi andıyor aynı keyfi veriyor. kalitenin hiç bozulmaması dileklerimle.

yine deli işi apacayip birşey yapmışlar. azizle feyyaz normal değil artık orasına kanaat getirdik. o kadar detaylı öğeler ve anlamlar barındırıyor ki bölümler 40-50 dk izle otur sonra günlerce üzerine düşün o hesap.
  • 5x8

spoiler

şile'ye bırakılıp kaçılacaklar listemiz var bizim de yılmaz, bi el atın dostum yhaasddf

valla içim rahatladı şu ilahi adalet mizansenine. bir derin nefes aldım. o neydi öyle, evlerden ırak (şile'ye kadar yolu varsdffffg)

- ırz ne ya?! sabah kahvemi yudumlarken ilk duyduğum kelime ırz!! :ddd

(bkz: şile'ye bırakılıp kaçılacaklar listesi)

(bkz: uzak bir yere atılacaklar listesi)
  • --- spoiler ---

yılmazın hesap öderken, kızın hesapla hiç ilgilenmeyip giyinmesi. yılmazın kıza bakarak yavaş yavaş ödemesi koparmıştır.
    --- spoiler ---
  • şadan bölümü leopar kadar olmasa da gayet iyi bölüm olmuş.
  • --- spoiler ---

bütün gücünü topla ve burdan siktir ol git
    --- spoiler ---
  • ben de sıkıldığım sohbette veya ortamda yılmaz gibi sigara üstüne sigara içerim.dolu küllüğü gösterdiği sahnede ciğerlerim yanar gibi oldu.dizi gerçekten isminin hakkını veriyor.her bölümde ben de bunun 'gibi' olmuştum dedirtiyor.
hesabın var mı? giriş yap