12032 entry daha
  • bu adam öyle bir adam ki, bitmiş ve okeye dönen beşiktaş'a karşı yarın oynayacağımız, üstelik kadıköy'de oynayacağımız maç konusunda dahi şöyle sırtımı geriye yaslayıp gerine gerine 'kazanırız' diyemiyorum sayesinde.

adam allah fenerbahçe gerginliğini bitirmek, bitiremese bile minimuma indirebilmek adına umreye gitti ama erken dönmek zorunda kaldığı için allah bu konu hususunda içerledi ve gerginlik daha da arttı anladığım kadarıyla.
  • burada herhangi bi kötü niyet ya da hakaret amacı yoktur.

konu futboldan bağımsız olarak değerlendirilecektir.

insanlar ikiye ayrılır klişesi gibi gelecek ama gerçekten ikiye ayrılır.

bazıları girdiği ortamı neşelendirirken bazıları ise ortamın enerjisini emer.

ismail kartal maalesef enerjiyi alan tarafta.etrafınızda vardır böyle insanlar,belki çok iyileridir,kalpleri temizdir,dürüstlerdir ama iş ortama davet etmek,tatillere çağırmaya gelince asla çağrılmazlar.herkesle araları iyidir ama kimseyle çok iyi değildir

işte böyle insanlar genelde iş hayatında da sönük kalırlar ve ön plana çok zor çıkarlar.

ön plana çıkmakta zorlanan bu insanların bir şeyler kazanmak için verdikleri konsantrasyon ve kararlılık diğer insanlara göre düşüktür.

maalesef ki bu yüzden ismail kartal asla fenerbahçe taraftarları tarafından tam anlamıyla sahiplenilmeyecek.

not:burada kullanılan sıfatlar sadece tespit için kullanılmıştır ve hakaret amacı yoktur
  • boktan oyuncu seçimlerine rağmen bu sene şampiyon olacağına inandığım teknik direktör. şu an için puan farkı 7yken ve 5 maç kala
  • feneri tüm kupalardan eledikten sonra şampiyonluk yarışında da devre dışı bırakan teknik direktör. hem fener için bir talihsizlik oldu bu sezon hem kendisi için üzücü bir durum.
  • yarın ki maçta bejekeye domalıp kovulacak olan hocadır.
  • çok iyi analiz ettik, rakibimizin açıklarını biliyoruz dediği, adını söyleyemediğimiz o takımdan altı yediği gün kovulacaktı. adam "benden olmaz" diye çok spolier verdi ama fenerbahçe'nin mevcut başkanı ve arabesk kimi taraftarı görmedi bunu.
  • 'mehmet ağar hakemleri ayarlamış abi'

'erdoğan şampiyon olmamızı istemiyor abi'

https://i.hizliresim.com/qhxs60q.jpg
  • ismail hocanın ve fenerin ipini çekenler sinsi balkan çetesidir. dzeko, tadiç, szymanski, kruniç. mikser gibi karıştırıyorlar takımı. bu heriflerin hiçbiri irfancan kahveci kadar karakterli değil. bir galatasaraylı olarak söylüyorum bunu. futbolcular irfancan kadar sahaya karakterlerini koysalardı avrupa ve lig macerası devam ediyor olurdu.
  • bu adam hakkında burada geçenlerde harika bir tespit vardı: yüz kızartıcı suçtan hüküm yemiş gibi aşağıda bir noktaya odaklanıp boş bakışlarla konuşuyor.

uzun süredir bu kadar muazzam bir tespite denk gelmemiştim.
  • bir galatasaraylı olarak kendisine sempati duyardım.
    ta ki bir basın toplantısında okan buruk'dan bahsederken "rakip takımın hocası" ifadesini kullanana kadar. o gün sempatim de saygım da kalmadı kendisine.
772 entry daha
hesabın var mı? giriş yap